W obronie krzyża
Bodajże od poniedziałku ruszyły prace przy maszcie telefonii komórkowej PLUS GSM…
Z tego, co mi wiadomo maszt miał powstać na terenie placu GS Andrzejewo…
Plotka głosi, że prezes GS Andrzejewo nie wyraził zgody na postawienie masztu na terenie GS-u znalazł się jednak chętny, który wyraził zgodę na tą inwestycję nie będę głośno mówił, kto bo wszyscy go znają A. C. Powinno wam wystarczyć…
Nie dziwię się wcale takiemu obrotowi sprawy ze strony naszego dygnitarza, bo on żadnej tego typu inwestycji nie przepuści…
Ale dziwię się prezesowi GS-u, który odrzucił jednorazowy zastrzyk kasy dla GS-u w wysokości 25 do 30 tysięcy złotych i 800 do 1000 złotych za dzierżawę.
To tak jakby strzał we własną bramkę „samobij” przy stanie finansowym GS-u
[/b
Najpewniej już we wtorek rozpocznie się superprzetarg, który może wyłonić czwartego operatora telefonii komórkowej. W grę wchodzi inwestycja o wartości miliarda euro i wyczekiwane przez klientów obniżki cen - pisze Gazeta Wyborcza.
Specjalny zespół w Urzędzie Regulacji Telekomunikacji i Poczty opracował dokumentację przetargową, z której zawartością można się było zapoznać i zgłosić uwagi. Choć warunki przetargu skrytykowały wszystkie firmy - według informacji Gazety Wyborczej - wprowadzono tylko kosmetyczne zmiany.
Czego nie uwzględnił regulator, przygotowując ostateczną wersję warunków przetargu na kanały w paśmie GSM 1800 MHz i UMTS, który zamierza ogłosić we wtorek? Między innymi postulatu kandydatów na czwartego operatora telefonii komórkowej dotyczącego zapewnienia roamingu wewnętrznego oraz, by cenę rezerwacji częstotliwości ograniczyć od góry.
Przetargiem interesują się tacy giganci jak Hutchison Whampoa z Hongkongu, szwedzkie Tele2 oraz polskie firmy: Netia, Energis i Sferia. W walce mogą wziąć udział również trzej obecni operatorzy komórkowi: Polkomtel (Plus GSM i Sami Swoi), PTC (Era i Heyah) oraz Centertel (Idea). Ich cel jest zupełnie inny - zdobycie dodatkowych częstotliwości dla swoich sieci i jednoczesne zablokowanie wejścia czwartego gracza, który z pewnością doprowadziłby do wojny cenowej, żeby wyrwać kawałek rynku.
Więcej informacji mozna przeczytać w dzienniku Gazeta Wyborcza w artykule: Przetarg na czwartą sieć komórkową
tiaa,du*a nie sieć,w ogóle nie wiem co to jest,pierwsze w ogóle o tym słyszę,dla mnie to komercha,tani szajs i tyle a nie sieć
Pierwsza telefonia Komorkowa byl Plus GSM, potem Telekomunikacja Polska stworzyla Idee, ktora w 2005 roku zostala przejeta przez orange, po idei Era, po Erze Heyah, Po Heyi Play, potem Mobilking, Potem Carrefour Phone i teraz Polsat
haczyk wiecie gdzie jest haczyk ?? Haczyk ktwi w tym ze za sms tych serwerów nie kupisz a dla czego nie kupisz. A tak przypadkowo chciałem wyprubować ich usługi i chciałem kupić takowy serwerek reseller za sms ale coś mnie tkneło bo niby płatności sms obsługije strona PayMedia.pl ale sęk w tym że ta strona nawet w sieci nie istnieje a jak istniała to znaczy że znikła bo chciałem zobaczyć co to za firma ten cały PayMedia.pl i okazało się ze domena jest ale niema zadnej strony pod tą domeną a u nich na freecast.pl piszą tak:
"Opłaty sms są obsługiwane przez firmę PayMedia.pl - wszelkie niedogodności przy opłacaniu hostingu, problemy prosimy zgłaszać na biuro @ freecast.pl
Opłaty można dokonywać z polskich operatorów sieci komórkowych: Play, Era, Heyah, Orange, MobilKing, Plus GSM, 36i6."
Ale drogi adminie freecast.pl takiej firmy jak PayMedia.pl nie ma strona nie istniej pozdro ;D
Kolego po pierwsze jeśli czegoś dokładnie nie wiesz to nie pisz wogole bo tylko śmiecisz forum .
PAYMEDIA.PL jest firma lecz ostatnio mieli jakaś awarie maszyny dedykowanej dokładnie dysku twardego i dlatego tez strona znikła z sieci ale jak obiecuje admin strona będzie niedługo.
po 2 gie aby modź prowadzić taka działalność trzeba mieć umowę z Polska Telefonia Komórkowa aby modź prowadzić coś takiego co kosztuje ogromne pieniądze .
s
porazenie pradem
Telefonia komórkowa Orange czy Plus GSM ?
Konsultant dystrybutor
FM GROUP jest grupą firm z branży perfumeryjnej działających w sektorze MLM (Multi-Level Marketing), której początek dała firma FM GROUP Polska, założona w 2004 roku. W listopadzie 2008 roku firma wkroczyła w nowy segment, wprowadzając na rynek doskonałej jakości środki czystości pod marką FM GROUP FOR HOME. W październiku 2009 roku do oferty włączono telefonię komórkową po podpisaniu umowy z Polkomtel-em (Plus GSM)
Wymagania :
* 18 lat
Opis stanowiska
* W FM Group można osiągnąć wysokie dochody jeśli zrozumiesz filozofię marketingu sieciowego, który jest prosty i bardziej inteligentny od wszystkich innych do tej pory znanych biznesów. Polega on na szeroko zrozumiałej współpracy i pomocy osobom, którym taki biznes zaproponowaliśmy. W FM Group jesteśmy otoczeni wspaniałymi ludźmi, z którymi przyjaźnimy się, a współpraca przynosi nam wszystkim korzyści.
* Praca dodatkowa- dzięki temu osiągniesz dodatkowy zarobek do twojej pensji.
* Praca na tzw "cały etat"- angażujesz się w pracę z nami poprzez budowanie swojej sieci dystrybutorów lub/i sprzedaż produktów.
Oferujemy :
* Dlaczego warto zostać dystrybutorem FM GROUP?
* 1. Jesteś całkowicie niezależny, Ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla ciebie wymiarze czasu.
* 2. Firma nieustannie się rozwija, z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne, dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana.
* 3. Produkty FM GROUP ze względu na jakość pozwolą Ci osiągnąć sukces.
* 4. Firma rozwinęła placówki w kilkudziesięciu krajach na świecie, dzięki czemu możesz prowadzić biznes nie tylko w Polsce.
* 5. Podpisanie umowy z FM GROUP oraz reguły są przejrzyste, zrozumiałe, wiarygodne, bez żadnych haczyków i niedomówień.
* 6. Dzięki kontaktowi z Centrum Dystrybucji i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp do produktów.
* 7. Dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi niezbędnymi do pracy.
* 8. Zdobywając pozycję lidera bierzesz udział w wyjątkowym na rynku systemie udziału w zyskach firmy.
* 9. Gdy zauważysz rozwój swojej struktury i przypływające dochody powiesz, że bycie w FM GROUP to wielkie szczęście.
* 10. Wypisując się z FM GROUP nie ponosisz żadnych konsekwencji.
* 11. Firma jest młoda, dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym, gdzie pole do popisu jest bardzo duże.
Dodatkowe informacje:
więcej informacji: gg 1942685
Drogowskaźnik to łatwa w obsłudze mapa Polski z możliwością wyszukiwania adresów i miejscowości oraz funkcją wyznaczania trasy.
Dzięki umowie zawartej pomiędzy Indigo Sp. z o.o. i Polkomtel S.A., użytkownicy sieci Plus otrzymują, w ramach usługi Drogowskaźnik, możliwość korzystania z technologii Targeo.mobi – jednej z najpopularniejszych polskich map na telefon komórkowy. Użytkownicy Drogowskaźnika uzyskują w ten sposób dostęp do bogatej bazy punktów użyteczności publicznej (POI), które zawierają również rozszerzone opisy ze zdjęciami i numerami telefonów.
Usługa Drogowskaźnik umożliwia lokalizację poprzez odbiornik GPS, a dla osób nie posiadających GPS w swoim telefonie - poprzez sieć komórkową. Za 2,44 zł tygodniowo lub 6,10 zł miesięcznie, użytkownik Drogowskaźnika ma możliwość nieograniczonego korzystania z aplikacji oraz z usług lokalizacyjnych opartych o sieć GSM. Użytkownik nie ponosi również żadnych dodatkowych opłat za transmisję danych.
Usługa Drogowskaźnik wykorzystuje technologię Targeo - polskiego serwisu lokalizacyjnego bazującego na mapach Polski wykorzystywanych w AutoMapie. Ponadto, dzięki współpracy Targeo.mobi z Agorą, użytkownicy Drogowskaźnika odnajdą na platformie również opisy i recenzje filmów, aktualne informacje o repertuarze kin oraz wyszukiwarkę filmów, czyli materiały z dodatku do Gazety Wyborczej „Co Jest Grane”, dostępne też w serwisie mobilnym Gazeta.mobi.
Aby skorzystać z usługi, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści „drogowskaznik” na numer 8045, pobrać aplikację na swój telefon i uruchomić instalację. Zgodnie z polityką ”wypróbuj zanim zapłacisz”, nowi użytkownicy mogą testować usługę przez 7 dni całkowicie bezpłatnie.
Roaming Międzynarodowy (International roaming) – mechanizm używany w sytuacji, gdy Abonent znajduje się w innym kraju, niż ten w którym istnieje sieć komórkowa jego operatora.
Roaming regionalny lub krajowy (National roaming) – w niektórych sytuacjach stosowany jest mechanizm roamingu pomiędzy sieciami operatorów posiadających sieci w tym samym kraju. Tego typu roaming jest zazwyczaj zabraniany przez lokalnych regulatorów rynku telekomunikacyjnego (którzy chcą w ten sposób wymusić szybszy rozwój sieci komórkowych w danym kraju i zapobiec zmowie kartelowej operatorów). Dopuszcza się do niego, tylko w niektórych przypadkach (zazwyczaj na okres przejściowy) gdy nowemu operatorowi byłoby trudno wejść bez tego rodzaju pomocy na zdominowany przez dotychczasowych graczy rynek. Np. w Wielkiej Brytanii taka możliwość była częścią licencji dla telefonii trzeciej generacji (UMTS). Operator 3, firmy Hutchinson, będący właścicielem sieci 3G (która z racji koniecznych do poniesienia kosztów nie pokrywa całego kraju), miał prawo do podpisania umowy roamingowej z operatorem O2 (sieć GSM) na mocy której abonenci tego pierwszego operatora, mogą automatycznie korzystać z sieci drugiego, wszędzie tam gdzie ich macierzysta sieć nie ma pokrycia. Podobne relacje wiążą w Polsce operatora sieci Play z Polkomtelem, operatorem sieci Plus.
..
9 czerwca 2006 roku operator P4 podpisał umowę z operatorem sieci Plus - firmą Polkomtel - o dostępie telekomunikacyjnym do sieci naziemnej (tzw. roamingu krajowego). W jej wyniku klienci P4 uzyskali dostęp do połączeń głosowych, usług SMS i transmisji danych świadczonych za pośrednictwem sieci GSM należącej do Polkomtela.
A więc jeżeli mieszkasz w Bydgoszczy to play nie ma tam rozbudowanej swojej sieci i korzysta z nadajników plusa......z drugiej strony ciekawe czy abonent obciążony jest jakimiś dodatkowymi kosztami za przekierowanie?chyba po większe informacje trzeba zadzwonić do BOK