W obronie krzyża
Sposób działa na telefonach 5700 oraz 6120 ( być może i na innych modelach ) w których podstawowy patch do wyłączania migawki nie działa.
1.Kopiujemy plik Camcorder.r27 z Z:\resource\apps\ do C:\resource\apps\
2.Edytujemy go hex edytorem ( taki edytor posiada program X-plore, podobna operacja jest wykonywana w tym temacie) i zamieniamy w nim ścieżki z Z:\system\sounds\digital\CamcorderCapture.wav na E:\system\sounds\digital\CamcorderCapture.wav i zapisujemy. Jeśli znajdziemy więcej ścieżek to we wszystkich zmieniamy dysk Z na dysk C
3.Przenosimy plik CamcorderCapture.wav do folderu e:\system\sounds\digital\
4.Restart telefonu
Plik
http://i35.tinypic.com/kaljzc.jpg
Uruchamiasz tą aplikacjęw telefonie wchodzisz do hothey i dajesz opcję i new i wpisujesz np. 5. Potem wychodzisz z hothey klikasz active wchodzisz na pulpit przytrzymujesz 5 i się nagrywa Oczywiście w ustawieniach fonu ustaw sobie żeby pliki były zapisywane na mmc i w formacie wav dla lepszej jakości. Pliki są zapisywane w E:/Nokia/sounds/digital
wsio
Dane techniczne:
Pasmo GSM: 850/900/1800/1900
HSDPA
Wi-Fi (802.11g)
GPRS, EDGE Class10
Symbian (S60 3.1)
Wyświetlacz: 2,0" 240х320px., TFT 16M
Wymiary: 114x46x12 mm
Waga: 100 g.
Czas czuwania: 312 godz.
Czas rozmowy: 4,4 godz.
Klient poczty elektronicznej: POP3, IMAP4
Bluetooth 2.0, Mini-USB, USB-2.0-
MMS
Java
Przeglądarka internetowa z Windows Live i aplikacjami Hotmail, Messenger oraz Spaces
Wbudowana kamera 2MPix, 4X digital zoom - Video recorder & playback (MPEG4, H.263), Photo album, Photo editor, Caller ID
Video Streaming
Push-to-talk
Pamięć: 130 MB, micro SD (Trans Flash)
Współpraca z systemami PBX Nokia Mobile Unified Communications (Nokia Intellisync Call Connect for Cisco lub Nokia Intellisync Call Connect for Alcatel)
Nokia Office Tools 2.0: PDF, DOC, XLS, PPT, TXT
To w ramach uzupełnienia. Wydaje mi sie, że ten telefon, to świetne uzupełnienie braków E50-tki. Ciekawi mnie jego cena.
Co do pierwszej części tematu to gdy uruchomisz program do przesyłania muzyki to wejdź w Opcję|Ustawienia i przejdź na kartę z nazwą Twojego telefonu. Jako ścieżką do plików wybierz E:\Sounds\Digital, potem ustaw suwakiem na 0%. Powinno już przesyłać pliki.
Gdy chcesz przesyłać pliki gdy telefon jest podłączony jako karta pamięci i dziwisz się czemu pliki są tak dziwnie rozmieszczone <- to jest powód, że dla części plików masz zapisane tagi ID3 a dla niektórych nie i z tego powodu telefon gdy aktualizuje fonotekę pliki z tagami umieści w folderach z nazwą wykonawcy/albumu/etc. a pliki bez tagów zostawi bez przeniesienia .
Więc jeśli chcesz mieć wszystkie pliki w folderach to możesz użyć programu ID3Tag, który pobierze z internetu tagi i zapisze je z plikiem.
Gdzie można kupić i za ile baterię do Mp4 Digital Zone Dotykowy.
I jak ją później wmontować (jeżeli da się w domu to zrobić to proszę o podanie jak) tą baterię lub kto taką może wmontować .? czy w sklepach z naprawą telefonów zrobi ten Pan/Pani czy gdzieś indziej muszę się zgłosić wolał bym jednak sam to zrobić i czy mogę sprawdzić np. rozkręcając ją i zobaczyć czy coś się nie odpięło ?
Proszę o dokładne informacje bardzo mi zależy.
" />Aplikacja, dzięki której w trybie wygaszacza ekranu telefonu wyświetlona zostanie widoczna informacja o godzinie, dacie oraz ustawionym budziku.
Uruchomiony podtrzymuje podświetlenie ekranu do momentu wyłączenia, podświetlenie może byc sterowane poprzed ładowarkę(podłącz - świeci, odłącz - gaśnie)
Do wyboru 8 skórek.
Ta czesc jest widoczna tylko dla zalogowanych
Do pobierania plików polecamy program http://www.god.com.pl/?id=01018
">GoD
Kongresmen Pete King złożył w Izbie Reprezentantów projekt ustawy, która nakazuje producentom telefonów komórkowych z aparatem cyfrowym usunięcie możliwości wyłączenia dźwięku, sygnalizującego wykonanie zdjęcia.
Ustawa znana pod nazwą Camera Phone Predator Alert Act ma chronić osoby, które narażone są na to, że ktoś może im zrobić ukradkowe zdjęcie w miejscach publicznych, przebieralniach itp. W ciągu roku od wejścia aktu w życie wszystkie telefony komórkowe mają mieć wyłączoną możliwość robienia zdjęć bez dźwięku migawki słyszalnego w rozsądnym promieniu od fotografującej osoby. Jeśli ustawa zostanie przyjęta, trzeba będzie jeszcze określić konkretne wartości dla pojęć: âŸsłyszalnyâ i âŸrozsądny promieńâÂÂ
Podobny projekt Pete King próbował przeforsować już we wrześniu 2007 roku, jednak bez powodzenia.
Źródło: Digital Trends/4press.pl
" />Koniec lat '70.; Kevin Mitnick[3] - programista z USA [alias "Kondor"] - systematycznie włamywał się do baz danych i niszczył zawarte w nich informacje, zmieniał informacje kredytowe o swoich rzekomych wrogach, blokował telefony znanych ludzi. Zdobywał hasła, wędrując po biurach i podając się za pracownika serwisu. Po aresztowaniu został kompletnie odizolowany. Nie wyrażono zgody na zwolnienie go za kaucją, a z telefonu pozwolono mu korzystać jedynie pod specjalnym nadzorem. Jego umiejętności spowodowały tak duże zaniepokojenie sędziów, że podjęto wszelkie środki, aby uniemożliwić mu dostęp do sieci telekomunikacyjnej. Na skutek jego działalności firma Digital poniosła straty oszacowane na 4 miliony dolarów, a wartość nielegalnie skopiowanego oprogramowania oceniono na milion dolarów. Jego największym osiągnięciem było włamanie do Naorth American Defens Command w Colorado Springs - w 1993 roku doczekał się wersji filmowej "Gry Wojenne".
Rok 1978; Stanley Rifkin - pracownik SPNB w Kaliforni - dokonał transferu 10 milionów dolarów na konto w Szwajcarii, posługując się sfałszowanym upoważnieniem. Zanim został złapany, zdążył zamienić pieniądze na diamenty.
Rok 1981; lipiec. 23-letni Jan Murpchy [alias 'Captain Zap'] zdobył sławę włamując się do systemów komputerowych Białego Domu, Pentagonu, Bell South i TRW, w których umieścił swój życiorys.
Zrodlo - http://www.bezpieczenstwoit.website.pl/ ... erowe1.htm
Rifkin jest opisywany w ksiazce Mitnicka.