W obronie krzyża
Zresztą, abonament TV to jest podatek od posiadania odbiornika TV i Radiowego, a nie żaden abonament
Każdy posiadający odbiornik ( także ten radiowy , w telefonie komórkowym ) jest zobowiązany do płacenia abonamentu ... he,he - niezłe , co ?
Wystąpią teraz do operatorów telefonii komórkowej z zapytaniem o nabywców określonych aparatów i szybko przeprowadzą kontrolę ...
I tak kary np. po 1000 pln. i na sprzęt do transmisji HD szybciutko "nazbierają"
Pzdr.
- Ma g?o?ny i radosny ?miech - hehe tak =)
- Nie lubi si? k?óci? - to ja ? Niee... ja kocham si? k?óci? xD
- Zazwyczaj ma puste konto na telu - mam telefon na abonament =) nie uznaje telefonow na karte
1/3
- Ma telefon w erze.
- Lubi chodzi? do kina.
- Chocia? raz w ?yciu je?dzi? / ?a w najlepszym mercedesie.
wyłączenie poczty: zadzwoń na numer *100 (na kartę płatny, na abonament bezpłatny) i sluchaj co automat gada. wylaczenie pinu - zalezy jaki masz telefon, w jednych wystarczy znaleść w opcjach w innych z tym będzie mały problem.poszukaj w ustawieniach.(w siemensie c65: ustawienia
->zabezpieczenia->kody pin) a numeru zastrzeżonego nie da się wyłaczyć. jeśli to ty masz numer zastrzeżony zadzwoń na numer *100, jeśli ktoś kto do ciebie dzwoni to ma to ustawione u operatora i nie da sie tego wyłączyć.
Pobieżnie czytałem nowy regulamin i teraz będzie możliwość mieć Neo bez abonamentu za telefon
To rozdzielenie to akurat jest pomyłka, doliczaja dodtakowe koszty za utrzymanie łącza 36zł brutto
Wadą jest to że Neostrada ma takie widzimisię że raz dziennie wymusza zmiane adresu IP. Objawia się to rozłączeniem na chwilę połączenia.
A jak jest z innymi operatorami, którzy nie daja zewnętrzengo IP ?
U mnie wiąże sięto z koniecznością resetu routera
Ja nie mam takiego problemu, a mam prościutki router Asmaxa.
Nie wiem co zmienili bo nie wytluscili zmian a czytac tej papki nie chce mi sie. Dreczy mnie jakie zmiany nastapily i jak to faktycznie z tym wypowiedzeniem jest.
Od 15 lutego rozłączają telefon i neostadę na 2 osobne usługi. Minus tego jest taki, że pozbywając się telefonu musisz płacić ok. 35 zł za utrzymanie łącza internetowego. Czyli do abonamentu za net będą doliczać Ci 35 zł.
Wypowiedzieć umowę możesz bez przeszkód. Po 15 stycznia idziesz do telepunktu z pismem, że w związku ze zmianą regulaminu rezygnujesz z neostrady. ja tak robię. Dzwoniłem 3 razy na ich Hotline i pytałem czy na pewno tak można, czy nie ma jakiś haków, opłat itp. Nic nie ma. Najlepsze jest to, mówię, że rezygnuję, a oni: dobrze, w takim razie musi pan udać się do telepunktu z pismem itd. Żadnej próby przekonania mnie, abym jednak został przy neo. Powiedzieli też, że mogę zatrzymać sobie modem.
Zrezygnowałbym z tych 2Mbit a potem zamówił od nowa 128kbps czy może jakąś inną najniższa jaka jest.
Tak nie możesz. Trzeba poczekać chyba co najmnej 3 miesiące po zerwaniu umowy.
Niestety w tym miesiącu nie ma możliwości wyciągnięcia bilingu (zarówno przez stronę internetową, jak i w salonie) - wszystko dopiero od następnego miesiąca, a wtedy już będzie po promocji w Erze. Czy według Was przejście na Erę jest opłacalne?
Sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie patrząc na bilingi, a także na ceny połączeń i abonamentu w obu sieciach. Ja mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z telefonu stacjonarnego w Erze. Całkowicie uwolniłem się od TP.
Telefonia internetowa to już nie gadget dla wybrańców. Ocenia się, że obecnie z tego typu połączeń korzysta około 17 mln użytkowników. Liderem rynku jest Skype z około 5,3 – 5,6 mln dzwoniących z wykorzystaniem internetu (choć specjaliści podkreślają trudności w obliczeniu rzeczywistej liczby użytkowników płatnych usług, bowiem Skype nie publikuje danych na temat abonentów). Raport firmy Point-Topic wskazuje, że przez ostatnie dziewięć miesięcy liczba użytkowników telefonii VoIP co najmniej podwoiła się. W połowie 2004 roku z sieciowych telefonów korzystało około 5 mln internautów. W marcu tego roku było to już około 11,5 mln dzwoniących.
Największym rynkiem płatnych usług VoIP jest obecnie Japonia, gdzie znajduje się około 7,2 mln abonentów tego typu usług (tylko Yahoo! Japan obsługuje ponad 4,5 mln klientów). Po Japonii kolejna pozycja należy do Stanów Zjednoczonych z 2,1 mln abonentów. W Europie największy rynek VoIP to Francja z 1,2 mln abonentów.
Dane dotyczą sytuacji na koniec marca tego roku. Niestety nie obejmują one całego globu. W wyliczeniach pominięto kontynent afrykański.Pełna treść publikacji
Komórkowy rynek Indii prześcignie niebawem Chiny. Ocenia się, że niedługo każdego miesiąca do operatorów komórkowych w Indiach będzie zgłaszać się więcej nowych klientów niż do tych u północnego sąsiada. Możliwe, że stanie się to już we wrześniu, ewentualnie w październiku tego roku, jeśli tylko obecny wzrost na tym polu zostanie utrzymany, sugerują specjaliści firmy analitycznej Gartner. W maju na chińskim rynku dzięki dwóm operatorom, China Mobile oraz China Unicom, powiększył się o 5,6 mln nowych użytkowników. W tym samym czasie w Indiach wzrost sięgnął 4,25 mln.
Ciekawie wygląda porównanie wzrostów oczekiwanych na obu rynkach w tym roku. O ile w Chinach ma być to około 15 proc. (do ponad 432 mln telefonów), to w Indiach będzie to zgodnie z prognozami 68 proc. (z 76 mln na koniec zeszłego roku do 128 mln na koniec roku obecnego).
Przez kolejne pięć lat wzrost w liczbie użytkowników komórek na rynku chińskim, obecnie już największym na świecie, wynieść ma 11 proc. rocznie. W Indiach w tym samym czasie wzrost ten co roku ma sięgać 31 proc.
Obecnie sieci komórkowe w Chinach obejmują swym zasięgiem około 95 proc. populacji. W Indiach, gdzie usługi komórkowe skupiają się wokół wielkich ośrodków miejskich, pokrycie 1,1-miliardowej populacji sięga około 30 proc. Financial Times wspomina, że od 1998 roku ceny połączeń spadły w Indiach o 93 proc. Ponad 90 proc. indyjskich abonentów dołączyło do sieci po styczniu 2003 roku.Pełna treść publikacji