W obronie krzyża
Nauczcie się rozgraniczać tymczasowe sprawowanie funkcji reprezentacyjnej i bycie osobą o charakterze publicznym. Fakt, że Kwaśniewski jest byłym prezydentem, dodaje jedynie całej sprawie pikanterii, ponieważ społecznie ma on wyższą rangę niż jakaś polska pop-star. I proszę, cut the crap, że to osoba prywatna. Czy Ty, polaczku, na wakacjach dorabiając jako zmywarka, wzbudzisz po pijaku w sobotę taką sensację jak Kwaśniewski?
No i myśle ze nie tylko u nas w kraju jest to sensacja .......sam fakt ze jakas panienka nagrala go na telefon i pewnie nie tylko ona mowi o tym ze wiedza kto to jest i beda pozniej pokazywac to ten pijak byly prezydent z polski :) Fajnie.
[...] moze za dlugo siedzisz przed komputerem [...]
Faktycznie, jest tam "instalacja". Pardon za "kompromitacje".
Nie wmawiaj mi ze posiadanie telefonu stacjonarny to jakas egzotyczna zachcianka.
Nie wmawiam że egzotyczna, tylko że to przeżytek.
Prawie kazdy go ma.
Liczba klientów TPSA to około 10 mln (dane marketingowe). Wśród tej liczby są internauci + prywatni abonenci telefonii + operatorzy telekomunikacyjni i internetowi (jak my) + firmy.
Czyli średnio połowa to telefony, ale że bardzo wielu klientów jest jednocześnie firmą, ma telefon (czasem kilkadziesiąt numerów) i ma internet. Więc te "prawie każdy" to jakieś 2.5 mln osób w Polsce. Teraz przyjmując że w Polsce jest średnio 40 mln ludności, więc wychodzi że co 16 osoba ma telefon. To jest "prawie każdy" ??? Dodatkowo conajmniej 790 tys. (dane marketingowe 03.2005) na abonentów neostrady musi mieć telefon z abonamentem telefonicznym za <b>conajmniej</b> 50zł.
jak ktos w miare inteligentny bedzie to czytal to i tak zrozumie.
Właśnie. Własnie.
Co do obsługi klientów, to już to kiedyś pisałam w innym wątku, że np. pani w aptece musi najpierw skończyć swoją rozmowę z koleżanką zanim obsłuży klientów, nie zważając na to, że ustawiła się już dłuuuuuga kolejka. Przerywa się obsługę klientów, ponieważ odbiera się prywatne telefony i prowadzi się rozmowę, podczas gdy klient czeka. Poza tym obsługują też klientów paląc papierosa, co dla mnie jest oznaką lekceważenia.
do tego i manany jakos szybko sie przyzwyczailam
tez mi sie nie spieszy, moge sobie postac w kolejce i tez z kims porozmawiac
raczej wydaje mi sie to sympatyczne, szczegolnie np. w supermarketach - zauwazyliscie, jacy w Polsce pracownicy marketow sa smutni, zmeczeni i zestresowani? to chyba wlasnie efekt innego podejscia do pracy.
E51 z firmware 400, łączona z PC Suite (7.40.) za pomocą kabla USB.
Między opcjami kalendarza w telefonie i PC Suite występuje znacząca niezgodność.
Występowała również PRZED aktualizacją oprogramowania PC Suite i telefonu.
Dla lepszej ilustracji problemu opisuję pozycje kalendarza po angielsku:
W telefonie mamy:
- Meeting
- Memo
- Anniversary
- To-do
W PC Suite mamy:
- Meeting
- Memo
- Birthday
- Reminder
Trzy pierwsze pozycje nie nastręczają problemów - istnieje możliwość edycji z poziomu telefonu i PCS, w obu przypadkach mają takie same opcje.
Problem dotyczy ostatniej pozycji, czyli To-do w telefonie (zadanie w wersji polskiej) i reminder z PCS.
To-do edytowane z pozycji telefonu NIE SĄ WIDOCZNE w PCS.
Reminder - NIE MA MOŻLIWOŚĆI EDYTOWANIA w PCS (wyświetlane na liście jako "blade").
Czy wiecie jaka może być tego przyczyna? Jak temu zaradzić?
Zależy mi na tym, bo nie używam Outlook ani innego analogicznego programu, bo stosuję przypominarkę głównie do spraw prywatnych - sprawy służbowe załatwiam w inny sposób.
[ Dodano: 2009-12-07, 18:29 ]
JAK ZWIĘKSZYĆ WYNAGRODZENIE PARCOWNIKA BEZ KOSZTÓW DODATKOWYCH KOSZTÓW ZUS - ebook - POBIERZ!
Dowiedz się, jakie świadczenia opłaca się przyznawać pracownikom! Za każdym razem, gdy wypłacasz wynagrodzenie lub przyznajesz świadczenie w naturze, powinieneś sprawdzić, czy dany przychód jest zwolniony z podatku. Upewnij się również, od których wydatków nie musisz odprowadzać składek na ubezpieczenia społeczne.
1. Co jest przychodem pracownika i kosztem uzyskania przychodu pracodawcy?
2. Nagrody rzeczowe
3. Świadczenia rzeczowe z ZFŚS
4. Dopłaty do zorganizowanego wypoczynku
5. Nieoskładkowane świadczenia socjalne
6. Należności z tytułu podróży służbowych
7. Samochód służbowy do celów prywatnych
8. Samochód prywatny do celów służbowych
9. Korzystanie z telefonu służbowego w celach prywatnych
10. Odzież pracownicza
11. Posiłki dla pracowników
12. Świadczenia z tytułu bhp
13. Dokształcanie pracowników
14. Dodatkowa opieka medyczna
15. Zapomogi losowe
16. Świadczenia na rehabilitację
17. Ubezpieczenia pracowników
18. Zwolnienia składkowe i podatkowe na 2008 rok.
Autor: Ewa Błażejowska, Krystyna Tymorek, Barbara Więckowska
Data wydania: 01.02.2008
Język publikacji: polski
Liczba stron: 50
Wydawca: Wiedza i Praktyka
ISBN: 978-83-7572-170-6
Witam,
Widzę, że jest Pani bardzo dociekliwa. Odpowiem więc trochę przewrotnie: dziwię się, że do tej pory nie przyszła Pani na żadną komisję rewizyjną i nie zadała tych pytań i nie poprosiła o przejrzenie tych dokumentów. Przecież każde posiedzenie komisji jest jawne dla mieszkańców. Nie mamy prawa (my jako radni) uniemożliwiać uczestniczenia w posiedzeniach każdej komisji mieszkańcom.
Uważam, że o pewnych sprawach nie należy pisać i czy to Pani zrozumie, czy nie, to trudno.
Ad mojej rezygnacji) to, że zauważyłem, że nikt o tym nie pisał, to napisałem to dla podkreślenia faktu, że bardzo gorącym na forum faktem jest kwestia rezygnacji radnych: Malkiewicza i Wysockiej.
Nie chodziło mi o roztrząsanie tej sprawy, ani tym bardziej, że jest mi z tego powodu przykro, że nikt tego wydarzenia nie zauważył.
Ad moje spotkania) oczywiście, że jestem dla mieszkańców! Od pewnego czasu organizuję spotkania w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca przy ul. Gdańskiej. Poza tym spotykam się z mieszkańcami mojego okręgu często w sposób „przypadkowy” (aczkolwiek część osób może to źle zrozumieć). Części osobom przekazałem swój prywatny adres e-mail, telefon komórkowy.
Poza tym, spotkania z radnymi w biurze rady mają na celu to, aby umożliwić spotkania z radnymi w miejscu, w którym w razie potrzeby będą mogli skorzystać z potrzebnych materiałów (uchwał rady, opinii, dokumentów itd.).
Wydaje mi się, że te spotkania z mieszkańcami to dla Pani tylko kwestia do wytknięcia radnym. Ja w rewanżu mogę się zapytać Pani: na ilu posiedzeniach komisji Pani była (chociażby finansów lub inwestycji, a więc komisjach, które mogą okazać się dla Pani kopalnią wielu informacji), na ilu sesjach Pani była (można wtedy zadawać pytania radnym, burmistrzowi …)???????
Dodam tylko, że wszystkie komisje i sesje organizowane są ok. 18.00, więc już po zakończeniu pracy przez większość osób.
Ad Estonia) dlaczego odsyłam do Burmistrza? Ponieważ to on był współorganizatorem tego wyjazdu.
Wyjazd finansowany ze środków UE – również na wiele innych celów idą NASZE podatki (chociażby na polskie górnictwo, stocznie …). A tak poza tym to przystąpienia Polski do UE, to z tego co pamiętam, chciała większość polskiego społeczeństwa, wiedząc z jakimi kosztami / wpływami się to wiąże (ok. niech będzie, że zgrubnie).
Mogę dodać tylko tyle, że ja, ale i inne osoby będące na tym wyjeździe były bardzo zdziwione i zaskoczone „ubogością” programu wyjazdowego.
PS. uwagi dotyczące błędów przyjmuję i nie mam powodu się obrażać. Dziękuję za uznanie odnośnie wykształcenia.
Pozdrawiam,