telekomunikacj apolska SA


W obronie krzyża


A komu takie smsy sa potrzebne?

Tym, którzy nie interesują się telekomunikacja i nie mają wszystkich ofert w jednym palcu.
Byłem na przełomie Lipca/Sierpnia w Chorwacji, przy okazji robiłem za Helpdesk...

Jak przysłowiowy Kowalski nie wie, że trzeba dzwonić przez 0048 / +48 to skąd ma znać ceny. Na pewno nie poszuka z internecie, pójdzie się zapytać. Potem niespodzianki w stylu 6zł/6zł czy odbieranie wszystkich możliwych połączeń po 2zł/min (Orange). Do dziś się nie dowiedziałem jaki rachunek dostała... Podejrzewam, że kilka ładnych stówek.

Podejrzewam, że 15.01.2010 wróci wszystko do normy gdyż cennik zmienia się na "standartowy"/ Chociaż przydałoby się coś zrobić z Chorwacją, Kanadą itp. bo ceny są zabójcze a nie wierzę że to jest faktyczny koszt połączenia. Tylko kwestia marży obydwu operatorów.



No i ja się pochwalę:
Dołączyłam 2007-05-01, o godzinie 22:09
Wizyt: 602
Łączny czas wizyt : 386.7 godzin
Dzięki portalowi Telepolis poszerzyłam swoją wiedzę w dziedzinie telekomunikacji, a czas tutaj spędzany jest miłą odskocznią od codziennych problemów.



Krisu6230i ale przed startem sie nie daje promocji. pozatym trzeba zobaczyc na to jak zostanie przyjety 4 op, bo moze nie ma po co sie przemeczac. cos napewno sie ruszy w telekomunikacji, narazie beda to male kroczki. dopiero po wakacjach moze cos wiekszego. cierpliowosci. a co do ery to zastanawiam sie jak to bedzie jesli ktos z rezygnuje z ery teraz, a w przyszlosci bedzie chcial znow w niej umowe podpisac... jest to gdzies zapisywane na koncie i jak to mniej wiecej sie odbywa taki nielojalny klient ma gorzej pytam z ciekawosci



Th0mas masz prawo sie nie zgadzac. moje jest zupelnie inne, a stacjonarki z komorka nie porownoj bo to jednak inne segmenty telekomunikacji. jak sobie policzysz tak naprawde stacjonarke z abonamentem + do tego rozmowy to wcale taniej nie wychodzi chyba ze korzystasz z mozliwosci dzwonienia przez neta. a jak chcesz do wszystkich po 20gr dzwonic to trzeba sie przeprowadzic niestety na Slowacje



To może ktoś teraz wymieni mi na jakie kierunki opłaca się iść, tzn. po których jest praca Bo nie ukrywajmy, to też jest ważne .

Jeśli zdam matme na 90% to wiadomo, złożę papiery na EAIiE - prawdopodobnie elektronika i telekomunikacja ..


Rysować zawsze lubiłem, technika - te sprawy były moją mocną stroną.

Ale czy np. po Automatyce i robotyce jest praca?

albo np. kierunek " maszyn górniczych, przeróbczych i transportowych"

Doradźcie mi po prostu jakie kierunki brać pod uwage. Te łatwiejsze, na które łatwiej się dostać, i te trudniejsze, po których jest lepsza praca, jest trudniej i trudniej się dostać



Nokia zajmuje pierwsze miejsce wśród firm technologicznych realizujących zasady zrównoważonego rozwoju, wynika z ogłoszonego dzisiaj wydania prestiżowych wskaźników Dow Jones Sustainability Indexes na rok 2009-2010.

Nokia od kilku lat jest liderem w kategoriach Europa i Telekomunikacja, a w tym roku zyskała status "World Technology Supersector Leader", stając się numerem jeden w globalnym sektorze technologicznym.

Wskaźniki Dow Jones Index to uznawane na całym świecie rankingi, informujące o tym, jak czołowe korporacje integrują w swojej działalności zasady zrównoważonego rozwoju. Wskaźniki oparte są na tzw. komponentach dobieranych w grupie 2500 firm z ponad 50 krajów.

Nokia uwzględnia aspekty ochrony środowiska we wszystkich produkowanych przez siebie urządzeniach, zmniejszając ich negatywny wpływ na środowisko w zakresie opakowania, zużycia energii, materiałów, procesów produkcyjnych oraz możliwości recyklingu - czytamy w komunikacie prasowym firmy.

W ramach strategii walki ze zmianami klimatu Nokia stara się redukować zużycie energii i zwiększać jej efektywne wykorzystanie w skali całej firmy. Działania tego typu dotyczą podróży, inwestycji w badania i rozwój nowych technologii z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, a także planów zwiększenia wykorzystania "zielonej" elektryczności, która stanowi już 25% całej energii zużywanej przez firmę.


źródło: Nokia



Ghost postukal w klawiature i 2010-01-26 19:15 napisal:
[color=blue]
> Ja mam kabel TP, a telefon oraz Internet z Netii - nic nie place
> Telekomunikacji.[/color]

Bo masz telefon+internet. Gdybyś miał tylko internet, no to doliczasz
opłatę.

pozdr
eMeM



Nie nie ma takiego prawa :-) Za komuny nie można było fotografować dworców, pkp, telekomunikacji, poczty kurde prawie wszystkiego :-)
Ja też robiłem fotki domku i ogrodzeń, ale starałem się uprzedzić właściciela i poprosić o "zgodę" (z grzeczności notabene).
Jakbyś się czuł (czy Twoja rodzina) jakby podjechał samochód, wyszedł z niego facet i pstrykał fotki ze wszystkich stron?
Warto zapytać, zagadać a normalny człowiek napewno wyrazi zgodę i jeszcze podpowie, pogada a i może zaprosi do środka.
Życzę powodzenia



Telekomunikacja Polska szykuje niespodziankę dla użytkowników Neostrady, usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu. Po wakacjach abonenci Neostrady będą mogli korzystać także z bezprzewodowego Internetu za pomocą należących do komórkowej sieci Orange hot-spotów.

Z informacji Rzeczpospolitej wynika, że od września abonenci droższych pakietów usługi Neostrada otrzymają darmowy dostęp do ponad 300 hots-potów sieci Orange, punktów dostępowych do bezprzewodowego Internetu.

Dzięki temu użytkownicy mobilnych komputerów bądź zaawansowanych telefonów komórkowych będą mogli korzystać z darmowego Internetu w miejscach publicznych, takich jak np. kawiarnie czy centra handlowe.

Przedstawiciele Telekomunikacji Polskiej przyznają Rzeczpospolitej, że operatorowi zależy na podniesieniu atrakcyjności Neostrady. Dodają, że hot-spoty nigdy nie były atrakcyjnym biznesem a raczej wspomagały sprzedaż innych usług.



Polscy użytkownicy telefonów komórkowych mogą spać spokojnie. Analitycy zgodnie twierdzą, że kryzys ekonomiczny nie będzie odczuwalny w branży telekomunikacyjnej. Ceny połączeń oraz ceny telefonów nie powinny wzrosnąć.

Katastrofy nie będzie, zarówno jeśli chodzi o ceny usług, jak i o ceny samych aparatów - czytamy w dzienniku Polska , który powołuje się na opinie analityków.

Także prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej jest podobnego zdania. - Przy spadającej sile nabywczej konsumentów nie sądzę, by operatorzy mogli sobie pozwolić na podniesienie cen. Prędzej wręcz przeciwnie obniżą ceny, żeby podnieść wolumen sprzedaży i utrzymać zyski na dotychczasowym poziomie - mówi dziennikowi Polska Anna Streżyńska, prezes UKE.

Nie ma powodów do obaw także w przypadku cen telefonów komórkowych. Owszem, spadek wartości złotego będzie można dostrzec raczej w przypadku drogich telefonów komórkowych, jednak one mają dużego znaczenia w sprzedaży. Polacy wybierają tańsze modele.

Kryzys ekonomiczny da znać o sobie raczej w perspektywie globalnej - słabsze obroty światowych firm telekomunikacyjnych i producentów telefonów oraz spowolnienie postępu technicznego.