telekomunikacja spis


W obronie krzyża

Wszyscy zainteresowani mogą otrzymać ogólnokrajowy spis abonentów zawierający dane klientów Telekomunikacji Polskiej oraz 60-ciu innych operatorów, w tym komórkowych.
Spis na płycie DVD, zawierający dane abonentów z całej Polski, dostępny będzie bezpłatnie we wszystkich salonach sprzedaży TP. W ogólnokrajowym spisie abonentów znalazły się dane teleadresowe wyłącznie tych osób, które wcześniej wyraziły pisemną zgodę na ich publikację.

Poza ogólnopolskim DVD, w 2008 roku TP wyda również 34 książki drukowane, zawierających dane abonentów z obszarów poszczególnych stref numeracyjnych oraz 12 edycji na płytach CD.

Każdy zainteresowany ma prawo do bezpłatnego egzemplarza ogólnokrajowego spisu abonentów. Będzie on dostępne we wszystkich salonach sprzedaży TP. Spis może być także dostarczony pod wskazany adres, po uprzednim wypełnieniu formularza zamówienia pobranego ze strony www.tp.pl/osa. Opłata za przesyłkę wyniesie wówczas 21,47 zł.

Osoby korzystające z usług innych operatorów telekomunikacyjnych, którzy podpisali umowy z TP lub w stosunku do których prezes UKE wydał odpowiednią decyzję, mogą zamawiać ogólnokrajowy spis abonentów bezpośrednio u tych operatorów lub odebrać w salonie sprzedaży TP.

Ogólnokrajowy spis abonentów wydawany jest na podstawie decyzji prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.



Świętokrzyska Książka Telefoniczna

http://www.ditel.tpsa.pl/produkty/ksiazki_cd.jpg

Opis:

TP DITEL SA jest firmą nowoczesną. Ponieważ wielu Użytkowników na co dzień, zarówno w biurach jak i w domu posługuje się komputerem, oferują wszystkim zainteresowanym książkę telefoniczną na płycie CD.
W 2003 roku zostało wydanych łącznie ponad 1 milion płyt w podziale na 16 regionalnych wydań, zawierających bazę firm i instytucji oraz klientów indywidualnych o zasięgu wojewódzkim.
Zgodnie z przyjętą zasadą powszechnej dostępności, płyty zostały rozdystrybuowane z prasą lokalną, konsultantów sprzedaży TP DITEL SA, jak również były dostępne w większości Telepunktów oraz w dystrybucji wysyłkowej. Abonenci TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ, posiadali możliwość alternatywnego zamówienia za pomocą specjalnej ulotki, książki na CD lub książki drukowanej (tylko abonenci, którym TP zobowiązana była dostarczyć aktualny spis abonentów w 2003 roku).

Opis pochodzi z: TP DITEL S.A.

Rozmiar: 120.03 MB

Suma kontrolna:

ed2k://|file|Swietokrzyska.Ksiazka.Telefoniczna.[Jezyk.[]PL.[]STCE].zip|125857904|B3FEB079E84C4ADDAE8D893BA2D79A5C|/
Użytkownik v4mp1r3 edytował ten post 03 październik 2004 - 23:50



A ja od Tepsy dostalem ostatnio takiego maila:

"Chcesz wiedzieć kto do Ciebie dzwoni? Zamów usługę prezentacja numeru.
Dzięki niej, na wyświetlaczu Twojego domowego telefonu (lub przystawki)
będzie widać numer osoby dzwoniącej i spis nieodebranych połączeń.

Usługę możesz zamówić w Punktach Sprzedaży TP. Tam również kupisz
odpowiedni telefon lub przystawkę z wyświetlaczem.

Więcej informacji:
Linia Bezpłatna 0-800 100 800
http://www.telekomunikacja.pl/r?c=3e4cf715

Zamówienie:
http://www.telekomunikacja.pl/r?c=3e4cf2a2"



Witam!

Potrzebuję pomocy w zmianach w taryfikacji rozmów dla w/w centrali. Problem polega na tym, że obecnie po zmianie przez telekomunikację sposobu wybierania numeru (z zerem lub bez zera) centrala zaczęła inaczej naliczać koszty rozmowy dla dwóch sposobów wybierania dla tego samego numeru telefonu. Zasięgnąłem trochę informacji i udało mi się wygenerować pliki taryfikacyjne takie jak:

RGN_FILE eksport.rgn
CCN_FILE eksport.ccn
DIR_FILE eksport.dir
TRF_FILE eksport.trf
CAL_FILE eksport.cal
ITL_FILE eksport.itl
ADJ_FILE eksport.adj
TRG_FILE eksport.trg
FCT_FILE eksport.fct

plik rgn posiada spis wszystkich numerów i prefiksów i przyporządkowanie do grupy tj. np MN 1,10 (międzynarodowa po stawce 1,10) albo międzystrefowe itp zależnie od wybranego prefiksu. Ode mnie z firmy nikt nie dzwoni za granice więc wzbogaciłem prefiksy i dopisane numery telefonów o rekordy pozbawione zera, i usunąłem wszystkie rekordy dla połączeń międzynarodowych. Zaimportowałem pliki i wszystko niby ok lecz po kolejnym imporcie dalej istnieją rekordy dla połączęń międzynarodowych. Te które dopisałem bez zera dodatkowego zostały zapamiętane, lecz te których chciałem się pozbyć dalej są widoczne i mieszają w taryfikacji.

Mój problem polega na tym, że nie potrafię tak zaimportować pliku aby po zaimportowaniu numery i prefiksy których nie było w pliku nie pojawiały się w centrali, zby je zapomniała. Bo teraz jak pisałem zrobie kolejny eksport a centrala dalej eksportuje też międzynarodowe. Czy ktoś wie jak to zrobić??



Pozostawiam tekst do dyskusji (patrz tytuł):
"Dziennik": w 2011 r. ma powstać superbaza danych o Polakach. Znajdą się w niej poufne informacje o każdym z nas.: ile zarabiamy, jakie płacimy podatki, alimenty, czy jesteśmy ubezpieczeni albo karani.
Budowa bazy jest związana z nowym pomysłem na spis powszechny, który ma być przeprowadzony w 2011 r. GUS chce, aby państwowe urzędy przekazały szczegółowe informacje o każdym Polaku. Dane mają dostarczyć ministerstwo finansów, sprawiedliwości, spraw wewnętrznych i administracji, prezesi ZUS, KRUS, NFZ i PFRON.

Jak dowiedział się "Dziennik", informacji dostarczyć mają również samorządy, a nawet dostawcy energii i usług telekomunikacyjnych. Tworzenie bazy będzie połączone z nowych spisem, podczas którego padną między innymi pytania o wyznanie i plany prokreacyjne.

Inicjatywa ta budzi jednak sporo wątpliwości. - To są praktyki rodem z powieści Orwella - mówi "Dziennikowi" prof. Michał Kulesza. - Może dojść do nadużycia władzy - obawia się Adam Bodnar z Helsińskiej Fundaji Praw Człowieka.

Dodatkowo większe bazy danych są bardziej zagrożone atakiem oraz wyciekiem.

Więcej w "Dzienniku".



i dobrze u nas 6 lat temu doslownie 2 metry od wrot wyjazdowych zamiast w pasie drogowym ok 5 metrów od wrot telekomunikacja bez uzgodnienia i powiadomienia nas wcześniej przeszła z światłowodem a teraz jak chcemy robić asfalt to mamy za swoją kase pokryć koszt osłonięcia tego dziadostwa akurat bede ich pismami nekał fakt ze to kosztuje ok 1500 zł ale dla nas to dużo i jak oni sobie go wkopali bez uzgodnienia to niech go sobie teraz osłonią
a co lepsze ze jak gmina robi spis to budynek uznaje za jej własność kiedy ten w latach 1933-1935 był bydowany nie za kase państwową tylko z składek mieszkańców i pracy strazaków
a w starostwie (urzędasy) stwarzają problemy co do asfaltu i chyba wybiorę się do starosty hamstwo bo odkąd zrobili powiat to zawsze wygrywamy w powiecie i ja reprezentowalem powiat zduńskowolski na wojewódzkim OTWP (a te.... robią problemy)



" />Witam. Właśnie złożyłem dokumenty na Elektronikę i Telekomunikację na ETI i jak tylko wróciłem do domu naszły mnie oczywiście wątpliwości. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś pomógł mi je rozwiać Ciągle się zastanawiam, czy jeszcze nie wrócić na uczelnię i nie zmienić kierunku na Informatykę (pan w Centrum Rekrutacyjnym powiedział, że dostałbym się na oba kierunki)...

1) Czy kolejność wyrazów w nazwie kierunku EiT nie jest przypadkowa ? Chodzi mi o to, że czytałem gdzieś opis osoby studiującej na tym kierunku (na innej uczelni) i była zawiedziona, gdyż jej zdaniem w tamtym przypadku kierunek powinien nazywać się "Elektronika z małym dodatkiem telekomunikacji". Jak sprawa wygląda na pg? Nie ukrywam, że to właśnie telekomunikacja interesuje mnie dużo bardziej.

2) Znalazłem jakieś pakiety informacyjne ECTS, gdzie kierunek EiT jest podzielony na dwa strumienie: elektronika i telekomunikacja. Mógłby ktoś opisać co to mniej więcej jest, czym się różnią te całe strumienie, czy można sobie któryś wybrać itd.?

3) Czy na kierunku EiT jest dużo więcej fizyki w porównaniu do innych kierunków na ETI, czy po prostu jest to zło konieczne występujące w mniej więcej takim samym stopniu na wszystkich kierunkach na tym wydziale? Niestety, tak się składa, że ten bez wątpienia ważny przedmiot to moja pięta achillesowa ;<

4) Czy można gdzieś znaleźć spis przedmiotów, czy coś w tym stylu? (A może to właśnie wyżej wymieniony pakiet informacyjne ECTS?)

5) Czy byłby duży problem, by (jeśli jednak okazałoby się, że EiT to nie to czego szukałem) przenieść się na Informatykę? Oczywiście odpowiednie wyniki i zgoda dziekana (czy innej miłej osoby, nie znam jeszcze nazw stanowisk ) to jasna sprawa, bardziej chodzi mi o to, czy przedmioty na pierwszym roku się w miarę pokrywają?

No i cóż, póki co tyle mi do głowy przychodzi.. Wszelkie inne rady, spostrzeżenia, uwagi i wrażenia mile widziane

Z góry dzięki za pomoc.