Spotkanie: Simon Gilles - Dancevic Frank
Kurs: 1.70
Bukmacher: expekt
Analiza:

Masters. Francuz Simon kontra Kanadyjczyk Dancevic.

Nie przepadam za graniem na Simona. Wg mnie to jest "słabiak". Aktualnie zajmuje 9 miejsce w rankingu ATP - generalnie od zawsze jest graczem top10. Ciekawy przypadek z niego generalnie - zawsze był najsłabszy w top10 , ale dużo lepszy niż ktoś z top20. Typ defensora - potrafi odbić prawie każdą piłkę - prezentuje mało widowiskowy tenis oparty na solidnej obronie.

Dancevica za bardzo nie znam. Generalnie gra u siebie i prezentuje styl amerykański oparty na mocnym serwisie.
jeden mecz na clayu ! typowy amerykaniec (kanadyjczyk) :) Jak patrze na jego wyniki to pojawiają się ciekawe spotkania gdzie ograł przyzwoitych graczy harda , ale. ... nikogo z materiału top10 - top20. Mimo iż jest graczem hardowym - różnica klas jest zbyt duża, różnica w rankingu również znacząca. Moim zdaniem Simon wygra to spokojnie - jego styl powiniem umożliwić mu przechytrzenie Dancevica, który nie ma raczej broni na Francuza.

Łukasz Kubot nadal leczy uraz kostki. Do rozgrywek ATP wróci najwcześniej za dwa tygodnie.

Najlepszy polski tenisista nabawił się urazu na treningu, kilka dni przed startem w Mercedes Cup w Stuttgarcie.

Musiał zrezygnować z walki także w dużym turnieju German Open w Hamburgu i zawodach w chorwackim Umag.

Niestety, Luki nie zagra także w Legg Mason Tennis Classic w Waszyngtonie. Najwcześniej na korcie pojawi się 7 sierpnia w trakcie eliminacji turnieju Rogers Cup w Toronto.

Występ w Kanadzie stoi jednak pod znakiem zapytania. Wszystko będzie zależeć od stanu zdrowia i formy Kubota.

Realna jest gra w kolejnym mastersie w Western & Southern Financial Group Masters w Cincinnati (16-22 sierpnia) oraz w Pilot Pen Tennis w New Haven (23-29 sierpnia). Ten ostatni turniej to przetarcie przed wielkoszlemowym US Open (30 sierpnia - 12 września).

W poniedziałkowym rankingu Łukasz spadnie na 60 miejsce na świecie.

polskitenis.eu

Czyli krótko, czy lubicie, gracie, nie lubicie, czemu?:) itp:)
Poruszam kwestię ATP i WTA:D, ja mam nową idolkę Karolinę Woźniacką, dunkę polskiego pochodzenia, to co zrobiła w meczu MASTERS przechodzi wszystko;)

a to się z NIą działo na meczu, trochę przed wygraniem meczu... She's a fighter;D

(tak wygrała mecz)

Tennis Masters Series 2003.exe

Tego torrenta dodał użytkownik asillychild,
opis torrenta oraz więcej informacji na temat tej pozycji znajduję się pod oryginalnym linkiem trackera:

Download:

Cytat:

Ja grałem w jedynkę i powiem, że podobała mi się i chciałem se załatwić dwójkę, ale nie załatwiłem, a teraz to już przeżytek.

A z którego roku, bo ja kocham tenisa to moje całe życie i pograł bym sobie w grę komputerową jakiejś lepszej jakości.
To jes naprawde być moze śmieszna gra dla tego starszego pokolenia (16,17,18 + lat ) ale naprawde jest wciągająca...Sama fabuła tej gry naprawde wciąga..Polecam :]

A tenisa to polecam .. Tennis Generation 03 albo Tennis Master Series również 03 - :]

Tennis Masters Series 2003-problem
  Witam!
Mam problem z uruchomieneim tej gry. Wszystko elegancko zainstalwoane, a gdy właczam wyskakuje komunikat:"Tennis master series spowodowal błąd w pliku tennis master series 2003 exe". nie wiem co to oznacza, stery wgrane , dx 9.0 c, zero wirusow. Czekam na odpowiedzi
Pozdro!

Tenis: Polacy żegnają się z Wiecznym Miastem
  Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zakończyli turniej Masters Series w Rzymie na etapie ćwierćfinału. Polscy debliści w ostatnim piątkowym meczu na korcie centralnym Foro Italico ulegli rozstawionym z dwójką Danielowi Nestorowi i Nenandowi Zimonjicowi 4:6, 1:6.

Powiem wam, że na początku byłem dość sceptycznie nastawiony do tej gry, ponieważ pamiętałem fatalną rozgrywkę w Tennis Master Series. Szybko jednak przyzwyczaiłem się do tej gry. Żałuję tylko, że nie spróbowałem gry na dwóch, ale CDP niestety milczy w tej sprawie i raczej nie prędko się dowiem co należy zrobić, aby zagrać z kolegą...

TiViG-> Taaak, Goal to było coś ;)

Agnieszka Radwańska pokonała Vicotrię Azarenką w WTA Masters w Doha 4:6, 7:5, 4:1. Białorusinka w trzecim secie przegrała z potwornym bólem uda i poddała mecz.

Radwańska w Masters wystąpiła jako rezerwowa. Zastąpiła kontuzjowaną Rosjankę Wierę Zwonariewą. Na początku meczu przeważała Azarenka. Dla niej zwycięstwo oznaczało awans do półfinału, Polka grała już tylko o pieniądze. Za zwycięstwo mogła zarobić 200 tys. dol.

Białorusinka prowadziła w pierwszym secie już 5:2, ale Radwańska przez chwilę pokazała kawałek dobrego tenisa. Wygrała dwa gemy i zmusiła rywalkę do większego wysiłku, ale losów seta nie była już w stanie odwrócić.

W drugim gemie Azarenka dominowała już zdecydowanie. Lepiej serwowała, grała kombinacyjny tenis. Zmuszała Radwańską do pokonywania wielu kilometrów po korcie, a ta zmęczona często nie dobiegała do precyzyjnie zagrywanych piłek. Azarenka wygrała pierwsze cztery gemy.

Ale Polka zerwała się do walki. Rywalka coraz częściej zaczęła się mylić. Radwańska grała precyzyjnie, kombinacyjnie - Białorusinka nie miała na to odpowiedzi. Wyraźnie osłabła, a Polka natychmiast zaczęła wykorzystywać swoją przewagę. Wygrała sześć z kolejnych siedmiu gemów i była o krok od zwycięstwa w secie. W niezwykle wyrównanym gemie numer 12 przypieczętował swoją dominację na korcie i wyrównała stan meczu.

Decydujący set zaczął się po myśli Radwaskiej, która po kilku ocierających się o geniusz zagraniach wygrała pierwszego gema. Azarenka poprosiła o przerwę medyczną i zeszła do szatni. Było widać, że coś jest nie tak z jej udem. Po kilku minutach Białorusinka wróciła na kort z zabandażowanym lewym udem i, choć utykała, wygrała gema. Na więcej jej nie pozwolił ból. Radwańska bezlitośnie wykorzystywała uraz rywalki, która mimo potwornego, doprowadzającego do łez bólu długo nie chciała zejść z kortu. Dopiero przy stanie 4:1 i prowadzeniu Radwańskiej zdecydowała się przerwać pojedynek.

Dzięki zwycięstwu Radwańskiej do półfinału Masters awansowała Caroline Wozniacki, która z trybun oglądała polsko-białoruski pojedynek.

Dla Radwańskiej był to prawdopodobnie ostatni mecz sezonu. Prawdopodobnie, bo w przypadku urazu i niezdolności do gry Wozniacki lub Jankovic, to Polka jest zastąpi. Musi być gotowa do gry w sobotę, inaczej zapłaci karę.

Po powrocie do Polski czeka ją zabieg chirurgiczny kontuzjowanej prawej dłoni, który przejdzie 4 listopada w Krakowie.