Telefony komórkowe w ofercie Plusa


W obronie krzyża

Chciałbym żeby w niniejszym temacie każdy kto uważa inaczej
dodał swoje zdanie, bo sprawa jest w sumie na czasie, prawda?

Era oferuje abonamentowy układ 2 lata lub 1 rok, przy dwóch latach
oczywiście abonament miesięczny może wynosić 39zł netto jeżeli
zakupimy modem (przy stacjonarnym komputerze) za 450zł
Wyjściem alternatywnym jest posiadanie telefonu komórkowego z modemem GPRS,
Dzięki czemu będziemy mogli się łączyć z siecią za pomocą karty np.BlueConnect lub Twój Internet czy obecnej promocji IPlus przez telefon komórkowy.Dlaczego? Jeżeli mamy taki telefon to np. w planie IPlus możemy zakupić modem do notebooka za 99zł a kartę przełożyć do telefoniku z modemem i wtedy nie musimy kupować drogiego modemu. Dlaczego? Karta jest nieodłączna przy normalnych ludzkich cenach abonamentowych np.w Erze, gdzie bez modemu abonament nie wynosi 39zł/netto tylko ok.89zł/netto.
Jest jedna oferta w Plusie tzw. SimData, jest to pre-paid internetowy gdzie za 20zł możemy ściągnąć jakieś 300mb danych. Naliczenie wynosi za 100kb - 0,03zł, czyli najlepiej z ze wszystkich sieci przez ofertę bezabonamentową.



W poniedziałek (4 stycznia 2010 roku) komórkowa sieć Plus w ofercie abonamentowej oraz mixPlus wprowadza nowe promocje pod hasłem "Wielkie Oszcz". Klienci mogą liczyć na tańsze ceny wybranych modeli telefonów oraz dodatkowe minuty (m.in. w mixPlus). W ramach promocji wybrane modele telefonów będą oferowane klientom po obniżonych cenach.

Podpisując umowę klient wybiera jedną z taryf:



Nie chcę bynajmniej bronić tepsy, ale nie są jedyną firmą, która zmienia ofertę i wycofuje stare produkty. Mam taką samą sytuację z telefonem komórkowym (Plus) i internetem kablowym (ICP). Korzystam ze starej oferty i ilekroć sprawdzam nowe oferty, czy mi się nie opłaca zmienić, to nieodmiennie dochodzę do wniosku, że się nie opłaca.

A w tepsie też przeszłam na "tanie wieczory i weekendy" - i do dziś nie mogę się połapać, na czym ta oferta polega



Witajcie.

Mam do Was pytanie:
Muszę spełnić wymaganie cywilizacyjne. Kupuję telefon komórkowy, nie chcę żeby był "cudowny" (najlepiej w którejś z ofert "telefon za 1 zł." )- chcę po prostu, aby w miarę niewiele mnie kosztował w miesiącu i również w miarę normalnie wyglądał. Ostatnio zastanawiałam się nad dwiema możliwościami:
http://www.era.pl/index.php?id=p_10lat1§ion=indy lub MIX w Plusie.
Moi drodzy, czy moglibyście mi jakoś doradzić ?

[Wiem, powinnam była wpisać to w odpowiednim temacie



Witam!!!

Niedawno kupiłem sobie laptopa i jako iż bez internetu nie mogę żyć :) postanowiłem skorzystać z oferty PLUS GSM jaką jest iPlus czyli bezprzewodowy dostęp do internetu. I tutaj mam mały problem, a mianowicie chciałbym się zapytać czy istnieje urządzenie w którym mógłbym umieścić kartę SIM z telefonu tak aby korzystać z internetu poprzez nią, bez podłączania telefonu komórkowego do laptopa. Wydaje mi się iż instnieją takie peryferia komputerowe lecz nie mam pojęcia w jakich kategoriach na allegro takiego sprzętu szukać i prosiłbym o linki do jakichś atrakcyjnych urządzeń tego typu.


Z góry dziękuję i życzę wesołych świąt !!!:):):):):):)



Polkomtel, operator sieci Plus i Sami Swoi przedstawił najlepszą ofertę dla jednostek administracji publicznej. Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty: świadczenie usług telefonii komórkowej wraz z dostawa telefonów komórkowych i modemów z aktywnymi i skonfigurowanymi kartami SIM.

OGŁOSZENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY: zakup sprzętu komputerowego na potrzeby komórek organizacyjnych KPRM:
tutaj

ź/telix.pl




masz dobrze ...........a.......jeszcze narzekasz

operatorzy komorkowi ciesza sie majac tak indolentnych i niedoinformowanych klientow.


bardzo prosze.

oferta verizon wireless, duzego operatora komorkowego w usa.
450 min miesiecznie plus darmowe noce i weekendy za 125 zl

oferta orange 400 minut bez darmowych nocy i weekendow ok. 200 zl. po uruchomieniu ewentualnej uslugi darmowych minut koszt wzrosnie do powiedzmy 250 zl, czyli w efekcie 100% wiecej. roznica w zarobkach ogromna. zalozmy amerykanin - sprzedawca w markecie pracuje 4 godziny na zaplacanie za telefon komorkowy. a jego polski odpowiednik 16.

p.s.
gdy ceny benzyny w polsce siegaly 4,8 za litr. wowczas w usa byly w granicach 2,7 dol. za galon (czyli- 2,24 zl za litr!! po kursie 3,2 za jednego dolara)
dla mieszkancow najbogatszego kraju na swiecie byly to wrecz astronomiczne ceny.



z powodu iż mój telefon się popsuł a naprawa jego jest nieopłacalna... poszukuje używanego telefonu...
koniecznie musi miec:
kolorowy wyświetlacz
aparat
wibracje
port podczerwieni (!)
zdjęty sim lock bądź sim lock na Plus'a

oferty proszę przesyłać na moje PW



http://media2.pl/media/31258-czwarta-platf...z-od-marca.html

Zarząd Telekomunikacji dotrzymał obietnic. Już w przyszłym roku doczekamy się na rynku kolejnej cyfrowej platformy satelitarnej. Canal+ Cyfrowy – operator Cyfry Plus – i Telekomunikacja Polska w weekend podpisały umowę o współpracy w zakresie stworzenia wspólnej oferty telewizyjnej oraz internetowej. Model współpracy jest ciekawy, bo nie spotykany na rynku europejskim.

Do tej pory najwięksi operatorzy telekomunikacyjni działający w Europie raczej sprzedawali w sieciach (w oparciu o linie telefoniczne, w technologii IPTV/ADSL) pakiety telewizyjne największych platform cyfrowych. Tak się stało, gdy kilkanaście miesięcy temu TP uruchamiała własne usługi telewizyjne – klienci Telekomunikacji mogą oglądać pełny pakiet Cyfry Plus.

Umowa TP i Canal+ Cyfrowy nie ma odpowiednika wśród innych spółek należących do France Telecom (większościowego udziałowca TPSA) w Europie. Z dostępnych informacji wynika, że Telekomunikacja będzie oferować swoim klientom dostęp do usług telewizyjnych w oparciu o infrastrukturę (centrum nadawcze) Cyfry Plus. Ma to pozwolić na pokrycie zasięgiem usługi telewizyjnej terenów, gdzie z przyczyn technicznych lub ekonomicznych nie można zaoferować abonentom łącz umożliwiających superszybką transmisję danych w oparciu o linie telefoniczne (w technologii ADSL).

W praktyce oznacza to, że TP będzie mogło oferować pakiet telewizyjny w całej Polsce przy braku konieczności modernizacji infrastruktury kablowej. Ciekawi natomiast fakt iż obie strony zapowiadają wprowadzenie do oferty terminali (dekoderów) z dostępem do internetu, usługami interaktywnymi, wideo na żądanie oraz możliwością podłączenia telefonu stacjonarnego. Abonentom może się to spodobać, ale pod warunkiem, że nowa oferta będzie atrakcyjna cenowo. Regułą jest to, że pakiet kilku usług (np. internet, telefon, telewizja) jest tańszy niż kupno „osobno” każdej z usług. Być może także doczekamy się czwartej usługi – telefonii komórkowej pod marką Cyfry Plus. Umowa z TP dla Cyfry Plus ma również pokazać, że Cyfrowy Polsat – lider rynku wśród platform cyfrowych – oferując „tylko” telewizję i telefonię komórkową nie jest aż tak atrakcyjny, jak Cyfra, która ma w swoim portfolio także internet i usługi interaktywne.

Wspólne usługi TP i Cyfry Plus mają być dostępne w ciągu kilku miesięcy - najpóźniej pod koniec marca.