telepracca oferty


W obronie krzyża

Witam,
właśnie kończy mi sie urlop macierzyński,potem przysługuje mi wypoczynkowy i nie mam pojecia co robić,nie mam z kim zostawić dziecka a zasiłek wychowawczy nie wystarczy nawet na czynsz.Mam zatem pytanie czy Prezes w mojej firmie moze przekształcic moje stanowisko w forme tele pracy?Pracuje w dziale marketingu,wiekszosc obowiazkow to zestawienia marketingowe,praca w internecie,rozsyłanie ofert z naszymi produktami,czasem objazd sieci handlowych w celu badania rynku.Wszystko to mogłabym wykonywac poza siedziba firmy.Jak mam przekonac Prezesa do takiej formy pracy?Na jaką postawę prawną sie powołać,czy przysługują mu z tego tytułu jakies fundusze z UE?(Ponoc to jest program unijny)Moge robic objazd sieci po powrocie męża do domu,mogłabym ze dwa razy w miesiącu stawiac sie w firmie w celu ropzliczenia przedstawicieli.Czy Presez moze odmówic mi takiej formy zatrudnienia?



Tyle sie mówi o telepracy, o wykonywaniu pracy w domu....ale niestety rzeczywistość swoje a ideały swoje....ja akurat jestem w domu bo zmusza mnie sytuacja,...jestem na wychowawczym ponieważ nie mam z kim zostawić synka...babcie nie mają czasu bo pracują...siostra za granicą...ciotek wolnych nie mam....a poza tym mieszkam na wsi i nie stać mnie na opłacenie opiekunki z miasta bo tu dochodzi też dojazd....jestem w domu...chciałabym trochę popracować...mieć jakieś zajęcie które przynosiłoby mi jakiś dochód...ale niestety nie ma nic...kompletnie nic co nadawałoby się dla matek z dziećmi...np coś co można by robić przez internet w domu, np wtedy kiedy ma się czas, wieczorem, wcześnie rano, jak dziecko śpi...wszystkie oferty które się pojawiają mijaja się z rzeczywistością...nic dla matek z dziećmi....kompletnie nic....chyba że wy na coś trafiłyście.....podzielcie się bo ja szukam nadal



Program Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w kwestii zagadnienia bezrobocia jest dość jasny od początku naszej kadencji. Zainicjowano kilka programów skierowanych do konkretnych grup społecznych (m.in. osób powyżej pięćdziesiątego roku życia oraz wspieranie osób poniżej trzydziestego roku życia, przez wzmocnienie aktywności urzędów pracy), znany jest cały Krajowy Plan Działań na rzecz Zatrudnienia na lata 2009-2011, który ma zwiększyć kompetencje zawodowe, zachęcić do aktywności zawodowej osoby w odpowiedniej grupie wiekowej - stosownie do ofert pracy, jakie zostaną przedstawione, a także wspierać projekty rozwijające koncepcję gospodarki opartej na wiedzy. Ponadto, Ministerstwo podjęło szereg innych działań - m.in. regulując ustawowo, w sposób kompleksowy, zagadnienia telepracy, co ułatwia zatrudnienie między innymi matkom wychowującym potomstwo.



Ano niestety. Ogólnie od jakiegoś czasu myślę o poprzeglądaniu dokładniej ofert funduszy unijnych. Tyle, że one są z reguły przeznaczane na inwestycje w środki trwałe, a to nas najmniej interesuje. Nas by interesowało dofinansowanie zatrudnienia w telepracy. Może ktoś coś wie na ten temat?



taaa ciekawy temat na moja prace licencjacka... studiuję doradztwo zawodowe. minełam się z powolaniem troszku ale jest ok. Ale nie o tym. moim skromnym zdaniem może fajna byłaby praca ,,na swoim".tylko do tego oczywiscie pomysł potrzebny i niewatpliwie jakies kursy.O kasie nie wspomnę... sęk siedzi w tym, że za duzo myslisz o chorobie podczas bycia poza domem< i z dala od wuceta>. Trzeba to jakos zmienic...
Poza tym <o ile się nie mylę> chodzi Ci o takie sytuacje kiedy Ty w pracy jesteś podwładnym. Może warto pomysleć o tym, żebyś sama dla siebie była szefem?
Polecam również pracę w domu. uwierz mi- teraz jest coraz więcej ofert .To bardzo rozwijająca sie dziedzina. Wystarczy trochę poszperać w necie. Przykładem jest np telepraca.
Tylko nie pakuj się w srodowisko, gdzie pracują same babki<potrafią wykonczyć psychicznie>



home.pl - ogólnopolski dostawca usług w sieci Internet poszukuje
pracownika na stanowisko:

Programista

Wymagania:

-zdolność analitycznego myślenia,
-zapał do pracy i chęć zdobywania wiedzy,
-umiejętność pracy w zespole
-znajomość języka angielskiego umożliwiającego czytanie dokumentacji.

Miejsce pracy: Szczecin.

Rozpoczęcie pracy: maj/czerwiec 2009.

Zakres pracy: Osoba zatrudniona na stanowisku Programisty będzie
należeć do zespołu odpowiedzialnego za prace nad rozwojem największej
platformy hostingowej w Polsce, będzie zaangażowana w prace nad
innowacyjnymi rozwiązaniami oraz realizację projektów zgodnie ze
standardem ISO 9001:2000.Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Oferujemy: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wyjątkową atmosferę
pracy, usystematyzowaną ścieżkę rozwoju zawodowego,
pracę w komfortowych warunkach, pakiet socjalny, służbowego notebooka,
motywujący system wynagrodzeń.


Złożenia oferty (CV) oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego
prosimy dokonać pod adresem [url]http://home.pl/praca[/url]
Telepraca wykluczona.

home.pl sp.j.
Plac Rodła 9, 70-419 Szczecin
NIP: 852-21-03-252, REGON: 811158242
tel: (91) 4325500




  Krzysztof napisał(a):
> Witam
> Poszukuję grafika 3D do projektowania materiałów POS - ekspozytorów,
> stojaków reklamowych itp.
> Atutem będzie doświadczenie w branży.
> Praca stała - umowa o pracę, dzieło. Zdalna... zobaczymy czy będzie
> możliwa.

....a najlepiej takiego, z ta sama prędkością co by robił
http://www.youtube.com/watch?v=uj8o2Iy1oLs
hihi

Napisz kolego gdzie zaoszczędzisz sobie MOŻE ofert telepracy (ale mi się
przypomniało)

--
Waldemar Dymkiewicz GG:2345333
wdjag (małpa) s(trzydzieści jeden) (kropka) pl



Dot.: Praca chałupnicza
  Przeważnie jest to praca mało płatna. Na co należy zwrocić uwagę czytając tego typu ogłoszenia? lampka ostrzegawcza powinna się zapalić gdy: nie podana żadnych namiarów na firmę, a ich mail jest darmowy; gdy oferują spore kwoty np. po kilka tysiecy zł; a co najważniejsze już na pewno czerwone światło powinno się zapalić w momencie, gdy dana osoba/firma oczekuje od nas jakichś pieniędzy zanim zaczniemy z nimi współpracę.
hmm może warto by było poszukać jakichś ofert dotyczących telepracy. Też zakłada pracę w domu. Minus - podobnie jak chałupnicza - nie jest zbyt dobrze płatna. Jednak jako jakies dodatkowe zajęcie może być interesująca.



informacje na temat telepracy
  mam problem chciałabym sobie dorobić w ramach telepracy ale nie wie gdzie skutecznie jej szukać? może ktoś podpowie jak i gdzie szukać uczciwych ofert telepracy? czy w Polsce są już pracodawcy którzy poszukują telepracowników? pytam bo ja nie spotkałam takiego pracodawcy.Czy są osoby kyóre znalazły taką pracę? Może odezwie się i podpowie mi jakiś praktyk Bardzo proszę





Nie, proszę Pana, nie jest to dziwne. Sprzeciw wobec parytetów ze strony Stronnictwa Demokratycznego czyni zeń partię strice prawicową, ba - miejscami nawet bardziej prawicową od Prawa i Sprawiedliwości. W Pana ugrupowaniu w parze ze sobą idą liberalne poglądy na gospodarkę i mocno konserwatywne poglądy na sprawy światopoglądowe, obyczajowe. Parytety są tego najlepszym dowodem, a kwestia stosunku do proponowanej przez Polskę Plus i Unię Polityki Realnej radykalnie złej nowelizacji ustawy antyaborcyjnej na nic nie wpływa - podobnie jak SD zachowałby się każdy, zdroworozsądkowy polityk.

Nie próbujemy zwiększać swojego elektoratu w stopniu takim, jak mogłoby się to Panu wydawać. Naszą ofertę polityczną kierujemy do mniejszości, do ludzi słabszych - najgorzej zarabiających, emerytów i rencistów, pracowników przemysłowych etc., ale także to kobiet, ludzi młodych, do alterglobalistów, ekologów, feministek. Tym wszystkim osobom bliska jest idea parytetu na listach wyborczych, więc postanowiliśmy zastosować go w nadchodzących wyborach samorządowych. To wszystko - to nie jest działanie obliczone na zbicie kapitału politycznego.

To nie my obiecujemy podwyżki dla lekarzy, pielęgniarek i nauczycieli, a później ich nie dajemy. To także nie my mówimy o tym, że będziemy refundować zabiegi zapłodnienia pozaustrojowego in-vitro, a później się z tego wycofujemy. To też nie my gwarantujemy wycofanie polskich wojsk z Afganistanu, a później wykręcamy się z tego, i całą siłą bijemy w naszych politycznych przeciwników, którzy takiego wycofania oczekują. Ciężar populizmu w polskiej polityce jest rozłożony inaczej, niż się to Panu wydaje - on leży głównie po stronie Platformy Obywatelskiej.

I w tym zakresie walka o parytety stanowi absolutną podstawę do rzeczywistego i trwałego poprawiania bytu kobiet. Kto potrafi zadbać o nasze interesy lepiej, niż my same? Otóż, prosze Pana, nikt. Zwiększenie obecności kobiet w polskim rządzie, sejmie i senacie, ale także w polskich samorządach będzie przyczynkiem do wielkiej dyskusji o naszej roli w Polsce i naszej przyszłości. O żłobkach i przedszkolach, o telepracy, o godzeniu życia zawodowego z rodzinnym, o potrzebie rzeczywistej równości płac kobiet i mężczyzn zajmujących te same stanowiska.

My też nie chcemy narzucić - i mam nadzieję, że Panowie to zrozumieją - wszystkim wyborcom, że we wszystkich sejmikach ma być połowa kobiet, i połowa mężczyzn. My byśmy chcieli takiego rozwoju sytuacji, ale zdajemy sobie sprawę, że to może potrwać bardzo długo - to i przecież decyzję pozostawiamy wyborcom, my zapewniamy kobietom dobre miejsca na listach wyborczych, a ludzie zdecydują sami.