telekomunikacja polska sa praca


W obronie krzyża


Masz normalną pracę - gratuluję. Niektórzy nie mają takiego szczęścia i pracują za marne grosze w Telekomunikacji Polskiej oferując klientom ich nowe usługi. A gdybyś się dowiedział po dwóch tygodniach pracy ze Twoja sprzedaż jest niewystarczająca i idziesz do zwolnienia, przez właśnie takich klientów, którzy zbyt mocno przeliczają.

Wzruszyła mnie twoja historia ,lepiej se poszukaj ucziwej pracy a nie wciskanie nieswiadomym uslug Telekomuny...i jeszcze ma pretensje że ktoś liczy.....to beszczelny typ



W ramach zwolnień grupowych na terenie całego kraju w tym roku pracę mogą stracić pracownicy m.in. PKO BP i Telekomunikacji Polskiej (TP SA) - wynika z szacunkowych danych przekazanych w poniedziałek przez Wojewódzki Urząd Pracy (WUP) w Warszawie. wydawałoby sie ze w branzy telekomunikacyjnej nie powinno sie az tak tego odczuc gdyzz jest to dobrze prosperujaca dziedzina.




Ja najbliżej mam do wrocławia . [..]

jesli wroclaw to masz oprocz polibudy do wyobru uniwersytet wroclawski , po wrocku kraza opinie ze na uniwerku glownie to siedzisz w programowaniu i to jest tam podstawa informatyki , a na poliibudzie masz wiecej doczynienia ze sprzetem. co wybierzesz zalezy od ciebie , co do pracy poki co jest dla informatkow jej dosyc ale co bedzie za pare lat ciezko to przewidziec , podobno brakuje inzynierow (w polsce tez) bo ludzie ida na proste kierunki humanistyczne. A na infie podstawa jest matma i fizyka z tego najlatwiej oblac. Co do pracy , dorywczo zawsze cos znajdziesz , na stala raczej nie ma co liczyc ale zawsze cos moze sie trafic , przez wakacje mozna spokojnie pracowac. A w sumie na jaka uczelnie bys nie poszedl to i tak musisz sie doksztalcac we wlasnym zakresie moim zdaniem najlepiej po 2-3 roku zdecydowac sie mniej wiecej na kierunek w kotrym bys chcial pracowac (bazy danych , grafika , programowanie czy cos innego) i niezaleznie od uczelni uczyc sie w domu konkretnych rzeczy zeby potem do cv miec co wpisac , uczelnia daje bardzo ogolna wiedze i potem w zasadzie w pracy ja specjalizujesz w konkretnym kierunku.


@Camel
hehe to sie mozesz zdziwic ;-P na polibudzie slaskiej , na kierunku elektronika i telekomunikacja maja prawie tyle samo programowania co ja na informie :) moze o semestr mniej ale tez leca pascal , c (chyba nie maja c++) assembler tak wiec nie ma tylko elektroniki czystej , szczegolnie ze pod elektronike wpadaja tez uklady mikroprocesorowe chocby typu avr , pic , 51 a te trza programowac.
Ten post był edytowany przez garth dnia: 05 Listopad 2005 - 13:36




A swoją drogą to ani razu nie przedstawili się jako tele2. Zawsze "telekomunikacja polska" i noszenie identyfikatorów na "lewą stronę".
To normalne. Kiedyś niechcący miałem okazję chodzić z nimi po ludziach (szukałem pracy i nie zorientowałem się w porę, że "szkolenie" dotyczyło akwizycji) i zawsze "instruktor szkolenia" przedstawiał się ludziom jako 'agent telekomunikacyjny'. Gadał coś potem o jakiejś zniżce, którą może w promocji wypisać z racji regularnego płacenia rachunków. Dopiero w chwili, gdy dochodziło do podpisania umowy wyciągał papiery z logo tele2. Większość osób nie była w stanie odmówić. Łapali haczyk.



CHIP ON-LINE
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Telekomunikacja Polska wraz z Mandrakesoft Poland rozpoczęły prace nad przystosowaniem modemów Neostrady TP do pracy z systemem Mandrake Linux.
8 lipca br. rozpoczęły się testy urządzeń. Efektem wspólnych prac będzie opracowanie instrukcji instalacji urządzeń w systemie Mandrake Linux wykorzystującym w pracy jądro systemowe w wersjach 2.4.x lub 2.6.x.

Podręcznik instalacji będzie dołączany do zestawów instalacyjnych Neostrady TP. Informację o procesie instalacji pojawią się również na stronach internetowych TP i Mandrakesoft.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Jak tak dalej pojdzie to czeka nas pojawienie sie nastepnej dystrybucji: TP Linux




PC World Komputer
Od kwietnia 2005 r. dla klientów Telekomunikacji Polskiej S.A. będzie dostępna najnowsza opcja dostępu do Internetu przez neostradę tp o zwiększonej prędkości transferu danych - 2048 kb/s. Jak zapewniają przedstawiciele TP S.A., oferta rzeczywiście wchodzi dziś w życie i nie ma żadnego związku z primaaprilisowymi żartami.


Chyba odwiedze telepunkt :)

[ Dodano: Sob 11 Cze, 2005 07:17 ]

Neostrada TP i Internet DSL TP na terenie Warszawy.

2005-06-09 16:00
W dn. 14 czerwca 2005 roku od godz. 03.00 do godz. 07.00 mogą wystąpić zakłócenia w pracy części Klientów korzystających z usługi NEOSTRADA TP, INTERNET DSL TP na terenie Warszawy.


Więc tym razem bez wrzeszczenia ze net nie działa :D Aha no i jak myłsicie po co odwiedzją tak hurtem wszystkie centrale... Nowa Usługa?



Lacze:

Telekomunikacja Polska - ADSL - 4 MB czyli 400 kb download, upload 60 Kb, w planach ADSL 15000 czyli 1,5 MB download i 80 kb upload - niestety centrala jest 2 km od mojej stacji bazowej i nie moga podlączyc w chwili obecnej.

Dlaczego takie lacze - bo gram w pracy, w domu opiekuje sie rodziną.

Pozdrawiam



Warszawa, 21.03.2006 r.

CANAL+ CYFROWY I TELEKOMUNIKACJA POLSKA TESTUJĄ TELEWIZJĘ PRZEZ ADSL
CANAL+ Cyfrowy zawarł porozumienie z Telekomunikacją Polską w sprawie współpracy nad innowacyjnym na polskim rynku projektem biznesowym telewizji przez ADSL. Celem przedsięwzięcia jest wprowadzenie na rynek kompleksowej usługi triple-play w ramach której CYFRA+ będzie oferowana klientom Telekomunikacji Polskiej poprzez łącza szerokopasmowe TP wraz z dostępem do telefonii oraz Internetu.

„CANAL+ pierwszy w Polsce przeszedł drogę od naziemnej telewizji analogowej do satelitarnej technologii cyfrowej. Telewizja przez ADSL to kolejny duży krok w rozwoju technik audiowizualnych, będący naszym udziałem. Cieszę się, że CANAL+ Cyfrowy - lider w branży telewizji cyfrowej - będzie mógł wraz z Telekomunikacją Polską jako pierwszy zaproponować abonentom dostęp do telewizji przez łącza szerokopasmowe. ADSL jako nowa, alternatywna technologia udostępniania sygnału da nam w przyszłości kolejne możliwości rozwoju produktu" powiedział Arnaud de Villeneuve, prezes spółki CANAL+ Cyfrowy.

Telekomunikacja Polska będzie pierwszym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce oferującym kompleksowe usługi multimedialne triple-play: telefonię, szerokopasmowy dostęp do Internetu (WiFi) oraz telewizję przez ADSL w oparciu o jedną linię telefoniczną. Telewizja przez ADSL jest najbardziej innowacyjną usługą, którą Telekomunikacja Polska zaoferuje swoim klientom. Kolejnym krokiem będzie wdrożenie usługi wideo na żądanie, czyli wirtualnej wypożyczalni filmów.

Firmy rozpoczęły testy telewizji przez ADSL, w których weźmie udział 200 użytkowników Telekomunikacji Polskiej. Pilotaż prowadzony w Warszawie to przygotowanie do komercyjnego wdrożenia usługi w całym kraju. Celem testów jest zapewnienie najwyższej jakości usługi oraz sprawdzenie wszystkich procesów, włącznie z procesem instalacji dokonywanej przez klienta. Spółki przewidują, że prace przygotowawcze do wdrożenia projektu w formie ogólnodostępnej oferty zakończą się jesienią.

ADSL (ang. Asymmetric Digital Subscriber Line) to asymetryczna cyfrowa linia abonencka, czyli szerokopasmowe łącze umożliwiające szybki przesył danych za pomocą zwykłej linii telefonicznej. System testowanej TV przez ADSL oparty jest na nowym formacie kodowania MPEG4, który zapewnia odbiór programów TV w wysokiej jakości.

Źródło: www.cyfraplus.pl