W obronie krzyża
Wiadomości sportowe w PR 3 po 9.00: "Canal+ i na zasadzie sublicencji Telemunika... Telekomunikacja Polska będą pokazywały mecze piłkarskiej ekstraklasy".
Baron podaje pogodę: "W dzień w ciągu dnia... W dzień. <śmiech> W Suwałkach +1 i +5 w Szczecinie. Tak się zawahałem i trochę pomyliłem".
nic nie dziala na czlowieka tak jak obrazki:D jesli ktos chce zdjecia w lepszej rozdzielczosci prosze o kontekt. To tylko czesc zdjec reszta na maila
tp
kalendarz 2000
Sztum - odarta
rok krzysztofa pendereckiego 1998
pielgrzymka jana pawla II do ojczyzny - 1999
lublin ul. Namiestnikowska
Płock
Teraz prywatyzacja - prywatyzacja tp
Gliwice budynek tp sa
Świeta lipka
Kazimierz Dolny
Krzewy ozdobne "Kulas"
Czerwińska
Złota jesień PZU
Działdowo
Promocyjne Centrum Telekomunikacji Olsztyn 1997
Rybnik
Tarłów
Nieborów
European free-style senior championships wrestling for women and men - 1997
Legnica
Chełmno
Racibórz - 2x
Warszawa
Walentynki 97 - 2x
Telekomunikacja Polska S.A. My łaczymy ludzi
waga
telekomunikacja polska s.a okreg katowice - 2x
Płacisz tylko część , linia ulgowa 801 to nowa usługa tp sa
nowa książka telefoniczna 2001
Biebrzański park narodowy - sowa
lednica 2000
Aukcja Polish Prestige 2000
Wenecja
Dzwoń na Święta
Łączy nas coraz więcej zielona - 2x
międzynarodowy dzień chopinowski 1999
Quo Vadis
Łączy nas coraz więcej tp - klawisze komputerowe
Szczecin most Kłodny
XVII krajowe sympozjum telekomunikacji bydgoszcz 2001
polscy noblisci
Biebrzański Park narodowy - jakiś nieznany mi ptak:)
+ 4 niemieckie
zamienie oczywiscie na kindery lub monety
Klienci TP SA nie wiedzą o wprowadzonej po cichu podwyżce. Tymczasem zmiany, które weszły od 1 sierpnia, są znaczne. Impuls telefoniczny nie jest już naliczany co trzy minuty, ale co dwie minuty i piętnaście sekund" - pisze "Głos Szczeciński". "Co to oznacza w praktyce? Przed 1 sierpnia zużywając na karcie telefonicznej np. cztery impulsy mogliśmy rozmawiać 12 minut. Teraz tylko 9 minut. O tak poważnych zmianach, odbijających się na kieszeni klientów, TP jednak nie poinformowała" - podaje dziennik. "Na budkach telefonicznych nie ma żadnych informacji o zmianie zasad naliczania impulsów. TP nie poinformowała o tym nawet dziennikarzy, chociaż regularnie zasypuje ich mailami o różnych promocjach i sukcesach firmy" - informuje "Głos Szczeciński"
"To karygodne!" - mówi Longina Kaczmarek - miejski rzecznik konsumenta w Szczecinie, która o zmianie stawek TP dowiedziała się od "Głosu Szczecińskiego". "Odpowiednia informacja o tak poważnej zmianie zasad korzystania z automatów TP powinna znaleźć się w samych budkach, a także zostać dołączona do kart telefonicznych".
"Według Longiny Kaczmarek bulwersujące jest też to, że po wejściu Polski do Unii Europejskiej zapowiadana była obniżka, a nie podwyżka usług telekomunikacyjnych. TP tłumaczy podwyżkę tym, że utrzymanie aparatów publicznych jest bardzo kosztowne" - pisze "Głos Szczeciński". "A na dodatek aparaty są nagminnie niszczone" - skarży się Robert Stylo, rzecznik TP w Szczecinie. "Według danych TP za pierwsze półrocze tego roku, w naszym regionie uszkodzonych zostało 20 aparatów. Tyle, że publicznych telefonów jest aż 4285. Zdewastowanych zostało więc tylko 0,47 proc. aparatów" - podaje gazeta
Źródło: Interia.pl
eh TP SA Zawsze zaskakuje. Raz NEO a teraz budki. Wyciskaja ile sie tylko da i na wszystkie fronty :@:
12 Mb/s rekord dostępu do internetu!
Operator telewizji kablowej UPC Polska wprowadza od 1 września usługę dostępu do internetu z prędkością 12 Mb na sekundę - poinformowała spółka we wtorkowym komunikacie. Dotychczasowy rekord prędkości takiej usługi dla klientów indywidualnych należał do Telekomunikacji Polskiej i wynosił 6 Mb/s.
Według informacji operatora, dostęp do internetu z prędkością 12 Mb/s na kosztować 249 zł miesięcznie brutto i ma być nieograniczony przez limity transferu danych. Jak powiedział PAP wiceprezes operatora Marek Sowa, prędkość zaoferowanego dostępu do internetu "może wydawać się szokująca, ale nie zbliża się nawet do europejskich rekordów". "Na przykład ostatnio w Norwegii pojawiły się usługi dostępu do internetu o prędkości 26 Mb/s" , dodał, że 12 Mb/s może zapewnić komfort dostępu do internetu. Według niego, z tej usługi UPC będzie mogło korzystać nawet 5 komputerów w jednym domu. Zdaniem Sowy, w przyszłości taka prędkość zapewni bezproblemowy dostęp do zaawansowanych usług, takich jak np. wysoka rozdzielczość obrazu (HDTV) w telewizji cyfrowej.
UPC Polska oferuje usługę dostępu do internetu w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Szczecinie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Opolu i Lublinie oraz kilkunastu innych miastach. Obecnie świadczy te usługi ok. 75 tys. użytkowników. UPC ma ok. 1 mln abonentów telewizji kablowej. Poprzedni rekord prędkości dostępu do internetu dla klientów indywidualnych należał do Telekomunikacji Polskiej, która na początku sierpnia zaoferowała dostęp o prędkości 6 Mb/s. Przed nią najszybszy dostęp szerokopasmowy oferowało UPC Polska (4 Mb/s).
Artykuł
Oferta UPC
Hmm , jak dla mnie to jest imponujace.....Poki co , nie skorzystam z tej oferty , nie mam po prostu takiej potrzeby, ale dla maniakow sciagania/ wysylania lub firm to marzenie I ta oferta nie wydaje sie wcale droga , biorac pod uwage ze podobno jest bez limitow..
I po co to spieranie? i tak ATM i Crowley prawdopodobnie bija kazda siec osiedlowa z palcem w pupce no i dostepnosc ich sieci wbrew pozorom jest ogromna :)
http://www.atm.com.p....jsp?pageid=622
Tyle ze atman z tego co mi wiadomo nie kieruje swoich ofert do klientów indywidualnych a do wiekszych przedsiebiorstw.
Zgodze sie natomiast ze ATM bije na głowe inne firmy. Maja swietny routing w tej firmie i na dobra sprawe nie spotkałem sie jeszcze zeby ktos narzekał na atm'a.
Same pozytywy gdzie nie spojrzec
.
15 Mbit? Na co to komu? Mam 4 i już nie wiem co z tym robić...
Ja mam 6mbit i ciągle mi mało. Im szybciej tym lepiej. Zamiast czekac na plik 5 minut moge czekac 20 sekund, czy tak nie lepiej ?
Na polskie realia niepotrzebne, niech oni całą infrastrukturę w Polsce przebudują, a nie robią 15Mbps dla 1% ludzi w Polsce... W "normalnych" krajach 4Mbps to tv,voIP,p2p i łącze 4Mbps niedomaga, ale kiedy u nas tak będzie to chyba nie dożyje...
Jakiś dowód - link?
Krajowe węzły szkieletowe
Węzły szkieletowe sieci ATMAN tworzą sieć o dużej przepustowości (główne miasta 2,5 Gb/s, pozostałe minimum 155 Mb/s), zapewniającą dostęp do wszystkich usług. Nowe węzły tworzone są z uwzględnieniem potrzeb lokalnych operatorów telekomunikacyjnych, ISP, dostawców informacji. Obecnie ATMAN posiada węzły szkieletowe w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Lublinie i Białymstoku.
http://www.atm.com.p...x.jsp?pageid=65