tematy prac licencjackich pedagogika


W obronie krzyża

Udzielę profesjonalnej pomocy przy pisaniu prac: licencjackich, magisterskich, dyplomowych, zaliczeniowych, referatów oraz prezentacji maturalnych.

Pisanie „od zera”, kończenie rozdziałów, korekta gotowych prac.

Specjalizuję się w pracach z zakresu nauk społecznych: psychologii, pedagogiki, resocjalizacji, socjologii itp.

Posiadam doświadczenie w pisaniu prac. Zapewniam indywidualne podejście do każdej z nich oferując przy tym zadowolenie i terminowość w realizacji zleceń.

Na życzenie załączam raport z analizy pracy programem ANTYPLAGIATOWYM!

BEZ POŚREDNIKÓW! KONKURENCYJNE CENY! Cena pracy zależna jest od jej problematyki, objętości oraz terminu realizacji. Nieodpłatne dokonywanie poprawek!

Otrzymasz pracę gotową do wydruku!

Pracę przesyłam zgodnie z życzeniem zleceniodawcy: pocztą elektroniczną (jako załącznik) lub tradycyjną (na płycie CD).

Szczegółowych informacji udzielam pod adresem: pisanieprac.edu@wp.pl

W treści wiadomości proszę wpisać:
· rodzaj pracy (licencjacka, magisterska, zaliczeniowa itp.)
· przedmiot
· temat pracy
· termin napisania pracy
· przewidywaną liczbę stron

ZAPRASZAM!



Kupowanie prac jest od kilku ładnych lat. Smutne i prawdziwe. Gorzej z jakością tych prac. Przekonli się o tym moi znajomi którzy chcieli iść na łatwiznę, ale przed oddaniem prac sprawdzili ich jakość. Okazało się, że prace te to nic innego jak zwykłe przepisanie książek z małą zmianą układu zdań. Na szczęście opamiętali się i prac tych nie oddali. Nauczka dobra na przyszłość i dość kosztowna.
Jak widzę ogłoszenia w których jest informacja na temat pisania prac z różnych dziedzin, to od razu można wiedzieć, ze to wielka lipa. Bo jak można być znawcą filozofii, psychologii, socjologii, marketingu, pedagogiki i wielu innych i na dodatek pisać z tego prace mgr lub licencjackie na zamówienie.



Witam, jestem studentem 2-go roku pedagogiki specjalność edukacja obronna i bezpieczeństwo publiczne, mam problem z wyborem tematu pracy licencjackiej. Czy moze ktoś podać kilka propozycji tematów ( związanych z wojskiem) bo niestety nie otrzymałem żadnych przykładowych. Pilnie proszę o pomoc i podanie konkretnych zagadnień.



Jestem studentką pedagogiki i prowadzę badania na temat poczucia osamotnienia dziecka i młodzieży w rodzinie pracującej. Jest to temat mojej pracy licencjackiej. Poniżej znajduje się kwestionariusz wywiadu, proszę o szczere odpowiedzi, takie które po przeczytaniu pytania pierwsze przyjdą Ci na myśl. Badania są anonimowe i będą wykorzystane tylko do celów naukowych, a wyniki nie będą ujawniane. Ankieta jest dość ciekawa.
Dziękuję za wzięcie w niej udziału.


http://www.moje-ankiety.p...onariusz/14165/


Zapraszam serdecznie.



Witam mam ogromna prosbe do osob ktore mialy problemy z alkoholem. jestem studentka 3 roku na pedagogice i pisze prace licencjacka na temat form pomocy osobom uzleznionym od alkoholu. W zwiazku z tym mam prosbe jeden z moich podrozdzialow brzmi: " W jakim stopniu internet pomaga osobom uzaleznionym?? " za kazda odpowiedz zwiazana z tym tematem bede serdecznie wdzieczna pozdrawiam



witam



prace licencjacką mam do napisania i temat z jakim mogłem się przebić to mniej więcej "pisma literackie i fora literackie od 2000 roku w polsce". sens to nie krytyka, ani recenzja współczesnej kondycji piśmiennictwa, a jakiś wgląd w medialność tej tematyki. nie proszę tu także o jakieś materiały, cytaty i źródła, ale nie powiem, że oprócz książki "2008" przydałaby się jakaś literatura traktująca o temacie wyżej rzuconym.



i to pisałem wczesniej. zaproponowano mi słusznie coś Dunina-Wąsowicza. Usłyszałem też o książce 'Pedagogika mas mediów". Kojarzy ktoś coś może jeszcze. Cos takiego na start, jakies pojęcia pisma literackiego, różnice miecy pismem i magazynem (to znajde z jakis gatunków dziennikarskich). No, ale może ktoś coś.



z góry dziękuje



Witam,
jestem studentką ostatniego roku Wyższej Szkoły Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie, piszę pracę licencjacką na temat ,,Wpływ rodziny niepełnej na osobowość dziecka''. W związku z tym zwracam się do Was wszystkich z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Przeznaczona jest ona dla rodziców samotnie wychowujących dzieci.

http://pliki.webankieta.pl/i/w1hptse...dge_210x52.png

Z góry dziękuję za poświęcony czas :)



Praca licencjacka
  Witam:o)
Widze że już jedna osoba prosi o pomoc w wybraniu tematu:o)Ja proszę o to samo:o)Jestem na pedagogice,kierunek resocjalizacja z profilaktyką społeczną...mam sobie wybrać jakiś temat związany z patologią(mogą być np domy dziecka,ale nie wiem jak temat sformułowac)Pomocy:o)




Witam, szukam kogos kto pisał prace licencjacką na kierunku pedagogika :) Pzdr.
Luke, sądząc po jesieni jaką mamy, za czym analogicznie idzie początek nowego roku akademickiego, studenci muszą wybrac temat

[ Dodano: 2009-10-29, 10:00 ]



"mi z kolei robi się już przykro kiedy słyszę że kosmetolog to ten od kosmosu. Jestem dopiero na pierwszym roku. Wkuwam chemie biomedyczną i histologię.A dla każdego kto jest wokół mnie będę KOSMETYCZKĄ a nie kosmetologiem... wkurza mnie to bo nie poszłam na łatwiznę wybierając studium gdzie bez KONKRETNEJ teoretycznej wiedzy ludzie zabierają się za czyjąś skórę i mają jeszcze czelność mówić (a czesto sie z tym spotykam) że oni po studium wiedzą wiecej niż kosmetolodzy po wyższych studiach... (!!!) przecież kosmetyczka różni się od kosmetologa...Kiedy ludzie zaczną to odróżniać?? PYTAM KIEDY??"


Wierzę, że jest ci przykro z tego powodu że ludzie nie wiedzą co oznacza nazwa twojego zawodu i oczywiście z pewnością na studiach kosmetologicznych musicie uczyć się dużo, dużo więce niż w studium. .., ale czy to wina kosmetyczek, że wasze uprawanienia po ukonczeniu studiów właściwie nie wychodzą poza uprawnienia kosmetczki??? Z tego powodu dla wielu ludzi te dwa zawody się nie różnią. W salonie kosmetycznm gdzie miałam praktyki pracowała dziewczyna po studiach licencjackich kosmetologicznych i wykonywała dokładnie to samo co kosmetyczki więc jeśli jedna i druga zrobi równie dobrze oczyszczanie pani X czy manikure więc dla pani X będą one obie kosmetyczkami i raczej nie będzie chciała zapłacić za to samo więcej w salonie kosmetologicznym.

Piszesz , że" kosmetyczka bez konkretnej wiedzy zabiera się za czyjąś skóre" ale przecież kosmetyczka nie zabiera się za jej leczenie tylko ją pielęgnuje lub upiększa (henna, makijaż, paznokcie itp.) No i tu kosmetyczki tez mogłyby mieć pretensje do pań po kursach, że bez odpowiedniego wykształcenia i wiedzy wchodzą w ich kompetencje..
Moim zdaniem jesli w studium kosmetycznym uczeń przyłożył się do nauki i nadal się dokształca po ukończeniu szkoły to posiada odpowiedią wiedze żeby wykonywać to na co mu w chwili obecnej zezwalają jego uprawnienia.

Ja ukonczyłam studia wyższe w innej dziedzinie niż kosmetologia a następnie ukończyłam studium kosmetyczne. Nad studiami kosmetologicznymi też się zastanawiałam jednak z różnych wzgledów z tego zamiaru musiałam zrezygnować.. Ale w studium starałam się nauczyć i dowiedzieć jak najwięcej, czytałam i nadal cztyam dużo na ten temat w czasopismach fachowych, inernecie, kupuje ksiązki dotyczące tej dziedziny jak i dziedzin pokrewnych i związanych z ty zawodem (choćby dietetyka, masaż). Z tąd też moja obecność tutaj w tym serwisie. Jednak co jakiś czas na forum moge przeczytać jak ktoś z kosmetologów a najczęscie studentów kosmetologi kwestionuje wiedze i umiejętności kosmetyczek i z tego powodu jest mi własnie przykro!

Nie można wszystkich wkładac do jednego worka, oczywiście osoby uczące się ze mną w studium prezentowały bardzo różny poziom pod różnymi względami: inteligencji, ambicji, zapału czy choćby zamiłowania do zawodu. Były i takie z przypadku.. Ze studentami kosmetologi z pewnością jest podobnie.Jak zauważyłam czytając forum, studenci kosmetologi tez mają różne ambicje i wyobrażenia na temat tego co chcą robić, jedni chcą pracować w jakimś laboratorium kosmetycznym i nie chcą słyszeć o pracy w salonie kosmetycznym, cześć osób chce mieć uprawnienia i wykonywać to co wykonują dermatolodzy (np. zabiegi laserowe, kwasy o wysokim steżeniu itp) inni z kolei poszli na te studia by być lepiej wykształconą "kosmetyczką" i właśnie robić to co robią kosmetyczki a nawet niektóre myślą tez o przedłuzaniu paznokci (a to już mogą robić dziewczyny po kursach). Myśle, że także różnie bywa z tą widzą obsolwentów kosmetologi i po ukończeniu między jednym absolwentem a drugim są ogromne różnice. Sama studiowałam i mogłam spotkać wielu takich co jakoś prześlizgiwali się z roku na rok posiadając więcej szczęścia niz rozumu i niewysilając się zbyt. Myśle więc, że znalazłabym z pewnością kosmetyczkę, która posiada większe umiejętności i wiedze niż niejeden absolwent kosmetologi.
Tak jak nie każdy absolwent np. pedagogiki będzie dobrym pedagogiem tak i nie każdy absolwent kosmetologi będzie dobrym kosmetologiem i posiadał super wiedzei umiejętności, tak też i nie kazda kosmetyczka jest tępakiem, który nie powinna się zabierać za pielęgnowanie czyjejś skóry..
Troche się rozpisałam ale tez potrzebowałam się wyżalić.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych kosmetologów i życzę sukcesów w walce o wyższe uprawnienia kosmetologów. :)